[quote name='paula_t']*
*Czekam na plakat od krakowianka.fr, bo zaproponowała, że zrobi*:) Jak tylko go dostanę, to wydrukuję i będę rozwieszać. Tylko generalnie takich plakatów nie wolno rozwieszać, więc sama myślałam gdzie i wymyśliłam szkoły, weterynarzy, ewentualnie jakieś sklepy...[/QUOTE]
ja bym jeszcze np. w gablotce przy ogródkach działkowych, może jakiś ,,emeryt'' się zlituje, w klubie seniora:) jak jest możliwość oczywiście, sklepy itd