cudny jest, ale rzeczywiście coś za mały, za drobny na prawdziwego kaukaza. i ten wiek. Mój Brutus żył prawie 13 lat, wet stwierdził, że to chyba rekord.
chętnie bym go zabrała, ale to nie są psy do mieszkania, a od rodziców już jakiś czas temu się wyprowadziłam...
na pierwszym miejscu powinna być chyba diagnoza, nawet przy ogłaszaniu lepiej pisać konkrety...
na razie zapisuje i myślę intensywnie co dalej, bo Brutusie mam wielki sentyment do takich dużych śliczności