Pewnie już to rozważaliście ale może podamy jej w jedzeniu jakiś lek mocno uspakajający ( w uzgodnieniu z wetem coby ciąży nie zaszkodzić) i wtedy uda nam się ją złapać?
ALE POZNAŃSKI SCHRON... MASKARA :-(
Jakby coś to dzwońcie - pomogę!
Swietne wieści! Witamy na dogo i dziękujemy za to co robisz dla małej - dzięki Tobie i realcjom które będziesz nam zdawała ma ona szanse na znalezienie fajnego domku :-)
Ja widze zdjęcia więc pewnie u Ciebie coś nie tak. Biedne psiaki... na szczęście teraz będzie już tylko lepiej. Też jestem zdziwiona, że się nienawidzą. SZOK
Śledzę losy Edziowej przesłodkiej bulwy i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!
Pewnie na weekend majowy będą się ludzie wybierali w stronę Olsztyna, więc może uda się znaleźć transport.
Ja jechałam rok temu na żagle ale w tym sie nie wybieram...
Jak można mieć psiaka w domku, codziennie z nim być i nie pokochać? Jak mozna oddać z zimną krwią? Nie tęsknić? QRDE NIE ROZUMIEM I NIGDY NIE ZROZUMIEM.
Mało jest mieszkań? Wymówka. Nienawidzę ludzi. Takich ludzi.
Osz w mordę. Jabym ja dorwała takiego sku*****a to bym mu... Nie dokończę bo na to jest paragraf. Luca jest prześliczna. Ellonia tęskniła za Mishą to będzie miała na chwilkę Lucę. SUPER!
Odpisała mi xxx52. Nikt nie jedzie teraz do Polski aby przywieźć - dopiero w maju. Ona ma jeszcze jedno dojście i spróbuje zadzwonić - może się uda. Pozdałam swój nr to do mnie oddzwoni. Trzymamy kciuki!
Słuchajcie napisałam do ludzi z tamtego wątku na pw prosby o pomoc w zorganizowaniu surowicy. Npisałam do: conceited, GoniP, xx52, wieso, kikaka i Budrysek. Tyle póki co. No i napisałam na wątku.
Tak, dobrze pamiętałam. Napisałam na wątku z którego pamiętam, że xxx52 pomogła.To tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201986-Ruda-wygrala-walke-o-zycie-my-walczymy-o-finansowe-przetrwanie-(/page5?highlight=xxx52[/URL]
Przepraszam Was za offa ale mieliście niedawno podobny problem.
Nasze psy, które są na tymczasie u KateBono mają pravo - BARDZO POTRZEBNA JEST NAM SUROWICA!
Błagamy o pomoc!to link do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205049-2-ogromne-szczeniorki-w-DT-parvo-potrzebna-surowica-pomocy!!!/page8[/URL]
[COLOR=magenta][B]POMÓŻCIE TYM SZCZENIAKOM! [/B][/COLOR]