[QUOTE][COLOR=#000000]Macie bardzo zdolne psy [/COLOR];-)[COLOR=#000000] po przejrzeniu filmów jestem pod wrażeniem! Sama wiem ile pracy i cierpliwości potrzeba, żeby uczyć psa i podziwiam Ciebie [/COLOR]:smile: [/QUOTE]
Dziękujemy bardzo :)
[QUOTE][COLOR=#000000]Witam i ja [/COLOR];-)
[COLOR=#000000]Świetne masz to futro. [/COLOR]:smile: [/QUOTE]
Witamy, dziękujemy i zapraszamy częściej! :)
[QUOTE][COLOR=#000000]Świetna ekipa i jakie zróżnicowanie w piesach [/COLOR]:smile:
[COLOR=#000000]Tylko pozazdrościć takich spotkań.[/COLOR][/QUOTE]
[QUOTE][COLOR=#000000]świetna ekipa, pewnie super było.[/COLOR];-) [/QUOTE]
Oj tak! Nasze wszystkie spotkania są bardzo udane, a nawet - co każde, to lepsze :)
[QUOTE][COLOR=#000000]Czeeeeeeeeść Szeeeeeeejn [/COLOR]:-D [/QUOTE]
Hej, hej! :cool3:
OK, mam 2 świetne moim nieskromnym zdaniem zdjęcia z wczorajszego spaceru. Ktoś chce może? :evil_lol: