[quote name='sonikowa']Livka, bo się Nikuś dowie ;) ale dzięki wielkie, mam nadzieję, że on szybko do ds pofrunie.[/QUOTE]
:diabloti::diabloti: Nikuś dokłada swoje 20 zł/mc dla Rikusia :cool3::cool3::cool3:
Witajcie,
pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B].
PILNA SPRAWA!!!!!
[B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
Witajcie,
pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B].
PILNA SPRAWA!!!!!
[B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
Witajcie,
pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B].
PILNA SPRAWA!!!!!
[B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
Witajcie,
pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B].
PILNA SPRAWA!!!!!
[B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
Witajcie,
pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B].
PILNA SPRAWA!!!!!
[B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
Witajcie,
pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B].
PILNA SPRAWA!!![B]!![/B]
[B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
[quote name='Nikus']Miałem tel. od Pani w sprawie Armaniego:multi: jest chętna..miała już bernardyna:multi:piesek odszedł za TM....teren ogrodzony piesek ma luzy do biegania...Pani zgadza się na wizytę przeadopcyjną:multi: Mieszka niedaleko Brzegu woj.Opolskie:multi: na maila dostanę namiary i szukamy kogoś do wizyty:multi:[/QUOTE]
:bigcool::bigcool::bigcool:
[quote name='obraczus87']inny przypadek, inna metoda działania - znam to :evil_lol: :cool1:[/QUOTE]
o tak właśnie wszystko od przypadku zależy :diabloti:
[quote name='obraczus87']a jak :) jaką masz siłe przekonywania, pozazdrościć :diabloti:[/QUOTE]
Nie na wszystkich to niestety działa :evil_lol: i wtedy trzeba zmienić sposób przekonywania :evil_lol::evil_lol:
[quote name='megii1']Ale Borys jest wykastrowany:evil_lol: a co do przyjazdu Borysa to sytuacja wyglada tak, że albo w ostatnią sobote października albo najpóźniej 2 listopada po Brutusa przyjeżdza jego nowa Pani z Poznania i prawie 7 metrowy kojec jest do wyłącznej dyspozycji Borysa:lol:[/QUOTE]
To super wieści :multi: jak to dobrze że biedaczyna dość szybko ma szansę na normalność, na pewno mu się uda :lol:
Dużo jeszcze brakuje ?:roll: