Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. Witaj Kumpelku :lol: szelki bombowe może dlatego , że czerwone :loveu:
  2. Qrcze chyba mi kciuki odpadną do jutra:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale trzymam mocno za nowy domek dla naszej ulubienicy :thumbs:
  3. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171954[/URL] to jest adres nowego wątku Kleksika ;)
  4. [quote name='sonikowa']Livka, bo się Nikuś dowie ;) ale dzięki wielkie, mam nadzieję, że on szybko do ds pofrunie.[/QUOTE] :diabloti::diabloti: Nikuś dokłada swoje 20 zł/mc dla Rikusia :cool3::cool3::cool3:
  5. do moich 10 zł dodajcie jeszcze 10 dla Rikusia;), to jest deklaracja stała:cool3: a niech tam qrcze
  6. "...od nas to jest kawał drogi: między opolem a wrocławiem :/ szukaj kogoś z opola/wrocka :smile: ..." To odpowiedź osoby z Kędzierzyna - Koźla:roll:
  7. Witajcie, pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B]. PILNA SPRAWA!!!!! [B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
  8. Witajcie, pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B]. PILNA SPRAWA!!!!! [B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
  9. Witajcie, pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B]. PILNA SPRAWA!!!!! [B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
  10. Witajcie, pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B]. PILNA SPRAWA!!!!! [B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
  11. Witajcie, pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B]. PILNA SPRAWA!!!!! [B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
  12. Witajcie, pilnie poszukujemy osoby, która wykona wizytę przedadopcyjną w miejscowości [B]Przylesie gm. Olszanka woj. opolskie[/B]. PILNA SPRAWA!!![B]!![/B] [B]tel. kontaktowy 663185660[/B]
  13. :cool3:Polo robi zagraniczną karierę:loveu:
  14. Prześledziłam szybciutko wątek i chyba masz rację [B]Oliwka:loveu:[/B] ślicznie Jeśli o mnie chodzi może być :cool3:
  15. No to jak z tym imieniem dla małej, macie jakieś?:razz:
  16. Czy jest ktoś z tych okolic do przeprowadzenia wizyty?:p
  17. [quote name='Nikus']Miałem tel. od Pani w sprawie Armaniego:multi: jest chętna..miała już bernardyna:multi:piesek odszedł za TM....teren ogrodzony piesek ma luzy do biegania...Pani zgadza się na wizytę przeadopcyjną:multi: Mieszka niedaleko Brzegu woj.Opolskie:multi: na maila dostanę namiary i szukamy kogoś do wizyty:multi:[/QUOTE] :bigcool::bigcool::bigcool:
  18. Oby tylko młodsze pokolenie było równie skuteczne jak ty :cool3::cool3::cool3: czego sobie i całej reszcie świata życzę :loveu:
  19. To cudowne wieści :multi::multi::multi: oby tylko wypaliło z domkiem :lol:
  20. [quote name='obraczus87']inny przypadek, inna metoda działania - znam to :evil_lol: :cool1:[/QUOTE] o tak właśnie wszystko od przypadku zależy :diabloti:
  21. Kleksik prosi o domek :p [IMG]http://i33.tinypic.com/eda4o.jpg[/IMG]
  22. Biedaczyna :placz: a taki śliczny jest :roll: Prosimy o wsparcie dla Rikiego - po złotóweczce - prosimy:oops:
  23. [quote name='obraczus87']a jak :) jaką masz siłe przekonywania, pozazdrościć :diabloti:[/QUOTE] Nie na wszystkich to niestety działa :evil_lol: i wtedy trzeba zmienić sposób przekonywania :evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='megii1']Ale Borys jest wykastrowany:evil_lol: a co do przyjazdu Borysa to sytuacja wyglada tak, że albo w ostatnią sobote października albo najpóźniej 2 listopada po Brutusa przyjeżdza jego nowa Pani z Poznania i prawie 7 metrowy kojec jest do wyłącznej dyspozycji Borysa:lol:[/QUOTE] To super wieści :multi: jak to dobrze że biedaczyna dość szybko ma szansę na normalność, na pewno mu się uda :lol: Dużo jeszcze brakuje ?:roll:
  25. Wystarczy tylko troszkę postraszyć bejsbolem i proszę ...:evil_lol:
×
×
  • Create New...