Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. :loveu: [B]Dobra robota Orpha[/B]:klacz: Życzę Kseni wszystkiego dobrego:lol: a Tobie dużo siły i wytrwałości bo widzę , że kolejni tymczasowicze w potrzebie tylko czekają aż Ksenia zwolni miejsce ;)
  2. :loveu:jeju strasznie się cieszę , żeby Zorce się poszczęściło z tym domkiem Trzymam oczywiście kciuki :thumbs:
  3. Witaj Armani:loveu: Gdzie ten twój domek, co? :mad:
  4. Witaj maleńka co u ciebie ;) Kto dołoży jeszcze parę groszy :cool3: musimy uratować psinkę:roll:
  5. Witaj Riki śliczny psiaczku :p Czy można już wpłacać pieniążki :cool3: jeśli tak to proszę o nr konta;)
  6. [quote name='figa33']deklarowałam na wątku Trampa 30 zł wpłat na jego hotelik , mam nadzieję ,że te deklaracje przejdą na Rikiego (moja i inne ) jeśli tak się stanie deklaruję 50 zł na Rikiego poza tym , za pierwszy miesiąc wpłacę 200zł nie daje to oczywiście gwarancji dalszych wpłat, ryzyko jest ,ale może coś się jeszcze uzbiera a ten hotelik w Brodnicy macie sprawdzony?[/QUOTE] O jak superowo :loveu: a SBD miała dzisiaj taką załamkę:cool3::cool3: Ucieszy się jak to zobaczy:crazyeye:
  7. Zapomniałam jeszcze dodać , że będą nowe aktualne fotki Armaniego :lol::lol:
  8. Armani już w hoteliku ;) Nikus mówi, że wyrósł i zmężniał , jest przepiękny. I do tego bardzo przytulaśny ale jednoczesnie silny zważywszy na gabaryty:evil_lol:Dotychczasowy dom bardzo o niego dbał i na pewno z ciężkim sercem się z nim rozstawali:-( ale nie było innego wyjścia:shake: Miejmy nadzieję , że wszystko dobrze się skończy Ja w to wierzę :lol: i Nikuś także;) Ogonek twój tekst jest rewelacyjny :lol: zmiękczy najtwardsze serce jestem pewna:razz:
  9. To i ja 10 zł/mc dołożę na malucha ;) Tu bieda tam bieda skąd brać na to wszystko:shake: ale musimy sobie jakoś pomagać:cool3:
  10. Jaki on jest śliczny:lol: a może ktoś zdecyduje się wziąć do siebie na stałe tak ślicznego psiaczka:cool3::cool3: [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/27-4.jpg[/IMG]
  11. Pomóżmy Boryskowi razem damy radę [IMG]http://images44.fotosik.pl/211/b9bc89b4e22aad3bmed.jpg[/IMG] Nie możemy przejść obojętnie obok tej psiej biedy :shake:
  12. [quote name='_ogonek_']jestem. sprobuje napisac jakis tekst.[/QUOTE] Dziękujemy :lol: Będzie w czym wybierać :cool3:
  13. Dziękuje Pianka :loveu: Myślę że do ogłoszeń to trzeba takie właśnie konkrety;)
  14. Udało mi się coś znaleźć na schronisku ;) [URL="http://img268.imageshack.us/i/36644087.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7665/36644087.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img225.imageshack.us/i/benki.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4286/benki.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img268.imageshack.us/i/36644087.jpg/"][/URL]
  15. [quote name='Paulina_mickey']Zaraz mu zrobię ogłoszenia. To kolejny pies, który szuka pilnie wsparcia finansowego :placz:[/QUOTE] Dziękujemy:loveu:
  16. [quote name='sonikowa']Jestem, z opóxnieniem ale jestem. Ruch widzę na wątku, będzie dobrze :-) Powklejam wątek tu i tam ;-)[/QUOTE] Dzięki za obecność w swoim i Nikusiowym imieniu:cool3::cool3:
  17. [quote name='Paulina_mickey']Może ktoś skrócić ten tekst do ogłoszenia?:oops:[/QUOTE] Pianka pomożesz ? :modla::modla::modla:
  18. [quote name='Monika z Katowic']Kolejny pies pragnący miłości i troski...:-( Dajcie numer konta, a ja ostatkiem sił coś "wyskrobię" dla biedaczyny.[/QUOTE] Dzięki serdeczne Monika:loveu::loveu::loveu: Już przesyłam nr konta ;)
  19. Głowa do góry :cool3: Przez weekend trochę pokombinujemy:cool3::cool3: Damy radę :p
  20. [quote name='a.piurek']Zaznaczam sobie[/QUOTE] Dziękuję :loveu:
  21. Moja stała deklaracja na Kleksika gdzieś tam zginęła w gąszczu postów:lol: więc się przypominam 10 zł /mc;) Wiem że narazie nie są potrzebne pieniążki i może nie będą ale strzeżonego ... :cool3:
  22. Przeczytałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -nie tak szybko z tą licytacją:eviltong: Damy radę czuję to:loveu:
  23. Riki piesku przypomnij się wszystkim:cool3::cool3::cool3:
  24. Nie możemy pozwolić na to żeby Armani wrócił do schronu:shake: Prosimy o wsparcie dla niego :roll:
×
×
  • Create New...