Jak tylko zobaczyłam nową pancię Lady jak stała na parkingu i wypatrywała nas a na dworze zimno i mokro to od razu wiedziałam , że psinka dobrze trafiła;)
Lady jechała z nami na odcinku Warszawa - Mikołów ;) nie muszę mówić już że to superowa psinka bo to już wszyscy wiedzą, na początku była trochę zestresowana ale w miarę upływu czasu wygodnie się umościła na tylnej kanapie:cool3:
Potem znowu była trochę zdezorientowana przy przekazywaniu nowej pani:roll:
Wierzę, że szybko dojdzie do siebie, już u Ani poznała co to raj i pewnie trochę się przeraziła tym że może go utracić.
:loveu:Wszystkiego dobrego dla Pani i Lady:loveu: