Dzisiaj zrobiłam ostatni przelew za pobyt Rudego w hoteliku. ;)
Pięknie dziękuję wszystkim, którzy wspierali finansowo Rudusia.
Dziękuję za Waszą obecność, dobre rady.
Dziękuję Dexterce - bez niej nic by się nie udało, pokazała Rudemu co znaczy mieć dom. Taki prawdziwy, z sercem i miłością. Wyprowadziła go z traum i zahamowań. To dziś zupełnie inny psiak. Przede wszystkim jest zdrowy i piękny.
Alaskan dziękuję Ci, że podjęłaś się bardzo trudnej dla mnie selekcji DS.
Przejęłaś te obowiązki i jak zwykle dałaś z siebie wszystko.