Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='AtaO']Kto Ci podał numer konta na, który wpłacałaś swoją deklarację na Barika ? Roland_de również wpłacał regularnie swoją deklarację, tylko jak się okazało dzisiaj nie na konto wtatary - skarbnika Barika. [B]Kto to jest - Grabowski Grzegorz?[/B], bo to na Jego konto [B]Roland_de[/B] wpłacał swoją deklarację [B]25,00 [/B]co miesiąc. Poza tym skarbnik coś rzadko się tu pojawia....:shake:[/QUOTE] To moze podasz inicjały osoby ,na której konto wpłacałas. Coś mi sie to dziwne wydaje. Ludzie wpłacali ,a pieniedzy nie ma. Kto był wczesniej skarbnikiem? AgusiaP ,ZNAŁA OSOBIŚCIE MONIKĘ ,MOŻE DAŁA BY RADĘ JAKOŚ SIE Z NIĄ SKONTAKTOWAĆ. ZEBY CHOC POWIEDZIAŁA NA CZYM STOIMY.
  2. [quote name='nescca']WIEM.....ALE UWIERZ.... bARIKA WIDZĘ CZĘSTO. CHODZĘ Z NIMI NA SPACERKI I WIDZĘ CO SIĘ DZIEJE. ON UMIERAŁ JAK DO NAS TRAFIŁ. APATIA I ZREZYGNOWANIE BYŁY TAK WIELKIE ŻE NIE SĄDZIŁYŚMY ,ŻE W TYM STANIE POŻYJE DŁUGO. ROBIŁYŚMY CO W NASZEJ MOCY.... NIE JESTEŚMY LAIKAMI. MIMO TO BARIK NIE CHCIAŁ KONTAKTU Z NAMI. DOPÓKI NIE PRZYSZŁA INKA.... WTEDY STAŁ SIĘ CUD. POKOCHAŁ JA NIESAMOWICIE..... UWAŻAM ŻE ROZDZIELENIE ICH TO NAJWIEKSZA TRAGEDIA JAKA MOŻE GO SPOTKAĆ. ZERSZTĄ..... PRZECIEŻ MOŻNA PRZYJACHAĆ DO HOTELU I POBYĆ Z NIMI TROCHĘ. SAMI ZOBACZYCIE. ja na prawdę nie koloryzuję. nigdy wcześniej nie widziałam takiego oddania i przywiązania jak tej dwójki.[/QUOTE] Ja w to wierzę. Inka go uratowała od śmierci. Znałam takie przypadki . Człowiek nie byłby wstanie nic zrobic. Znam tez przypadek ,że zwierzę odeszło razem ze swoim włascicielem i też nic nie dało sie zrobić. Niestety ,psychika tak zwierzat jak i ludzi nie jest jeszcze dokładnie zbadana.Musimy cos pomyśleć ,zeby dac mu szansę .
  3. Wysłałam Czakiemu 85 zł z bazarku. Jak dotra ,prosze zamieścić informacje na bazarku. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230009-Ściereczki-bluzeczki-buciki-dla-Czakiego-do-7-08-2012[/url]
  4. [quote name='nescca']jeśli tak uważasz to przyjeżdżaj. I choćby spróbuj do niego podejść. My ogłaszałysmy go zawsze razem z inką....zależy nam aby był szczęśliwy. Ale co tam.... Nie my za niego płacimy to i g...no mamy do powiedzenia. Ja w takim razie więcej się nie odzywam skoro ty lepiej znasz psa ode mnie.[/QUOTE] Nescca ,niepotrzebnie sie ,denerwujesz. Wiesz ,że kazdy chciałby jak najlepiej dla Barika. Figanna prowadzi wątek ,czuje sie odpowiedzialna, ale Monika powinna się odezwać.Ona zapewniła dosć sporą sume deklaracji i tej deklaracji brakuje najbardziej. Jedyne co pozostaje ,to prosic ludzi gdzie sie da ,żeby wsparli Barika choć jedną piąteczką. Nic nam nie pozostaje. Ja osobiście jestem pewna,że pies w innym miejscu odszedł by w krótkim czasie. . Jedynie wchodzi w gre adopcja wspólna ,razem Inką.Ale to byłby cud.
  5. Uszka ma urocze. Myśle ,że domek szybko się znajdzie.
  6. Owiedzinki u byłej rodzinki?
  7. Ja wyjeżdzam na dwa tyg. Nie wiem ,czy bede miała dostep do internetu. Jednak jak wrócę ,bedę jakis bazarek kombinować.cos wymysle. Trzeba jakoś wesprzec hotelik. Ludzie nie bardzo chcą psów starszych .Jak już ma 5 lat ,to mówia że za stary. Uwazaja ,że lada moment moze zachorować ,odejsć. Nie chcą dodatkowych kłopotów. Najlepiej ,jakby jeszcze nie jadł ,byłby idealny .
  8. Jestem w kontakcie z p. Natasza ,gdyby cos sie działo ,napewno by zadzwoniła.
  9. Ale pod kosciołem gdzie? W Chełmku ,czy Krakowie,bo sie zgubiłam.... U nas z Nowopola zniknął mały piesek ,tej samej wielkości ,ale staruszek.
  10. Czy Hugo jest nadal do adopcji? Znajoma mojej siostry jest zainteresowana ,prosiłam ,zeby zadzwoniła. Jeśli zadzwoni tz. że sie zdecydowała. Nie znam jej ,wiec mysle ,że jakas wizyta by sie przydała.O ile Hogo jej sie spodoba.
  11. [quote name='Karilka']Tak - Śnieżek co weekend jeździ na działkę nad Jeziorsko. Nie spotkaliśmy się, jednak zdarza mi się zadzwonić. Pani jest zadowolona z niego. Chłopak sie spisuje ;). Śpi ze swoim panem w łóżku.[/QUOTE] Cudowne wiadomosci.
  12. [quote name='Figanna']myślę że ciepły dom i kanapa to nie będzie dla niego wyrok:) tak na prawdę nie wiemy ile on ma lat, więc nie możemy pozbawiać go ewentualnego domu. Teraz jest czas (przed adopcją) na to by z Barikiem pracować i go uspołeczniać jak najwięcej. Nikt z nas go na żywo nie widział i nie może zakładać że jest tak i tak, bo może jest dużo lepiej niż nam się wydaje:)[/QUOTE] Na żywo widziało go wiele osób . Na zywo widzi go Lilka . Widziała go jaki do niej przyjechał ,jaki jest teraz. To nie pies ,który chce kanapy. On chce wolności ,przestrzeni ,jedynie pragnie miejsca ,gdzie mógłby wracać. On nie potrzebuje człowieka. Czytając cały wątek ,można zrozumieć ,co wtym psie siedzi. On nigdy nie zaakceptuje domu .Zresztą Lilka widzi go codziennie. Nawet gdyby go ktoś adoptował ,zwieje.
  13. [quote name='figanna']kochani! Spokojnie:) skad w ogole pomysl ze barik wroci do schroniska? Nowe miejsce to stres - ale wlasnie nowego miejsca - domu - szukamy!![/quote] własnie mówimy o nowym miejscu wogóle. Nie zasłużył na to ,żeby mu odbierać to co ma teraz. Inne miejsce ,jakiekolwiek,to byłby wyrok.....musimy coś zrobić ,żeby mu nie odbierać raju.
  14. Własnie przeleciałam watek prawie od poczatku. Moim zdaniem ,nie możemy go skazac na ponowny stres ,nastepne ucieczki ,(bo wiem ,że tak bedzie). On tu ma hektary do dyspozycji ,ma tu swoja miłosc. Proszę Was zróbmy wszystko ,żeby Barik został u Lilki. Tyle cyfr tu napisałas ,ze juz nie wiem ile własciwie jest długu?:) Jedna cyfre podaj:):) czy to jest 810 zł? Wcale sie Monice nie dziwie. Jeśli ciągle dopłacała z własnej kieszeni . Tu były dosć duze kwoty deklarowane i jakoś wszystko sie wycofało. Mozna było przeciez napisać chociaż.Wiadomo przecież ,że w życiu różnie bywa.Monika przynajmniej wiedziałaby na czym stoi.
  15. "Suczka ma ok.1,5 roku, została zabrana z pseudo-schroniska. Suczka jest bardzo towarzyska, początkowo nieufnie podchodzi do obcych, ale gdy tylko pozna czlowieka okazuje mocne przywiązanie. Jest zywiolowa, wesola ale nie narzuca sie. Jak na owczarke jest dosc filigranowa, [B]w klebie ma niewiele ponad kolano, [/B]ma króciutki ogonek, którym merda cały dzien. Lubi inne zwierzeta, w tym koty, nadaje się także do domu gdzie sa dzieci. Nigdy nie pokazuje agresji, nawet gdy czegoś sie mocno przestraszy, kladzie się lub wycofuje. Jest odrobaczona i zaszczepiona. Czeka na dom w hoteliku dla zwierzat w okolicach Krakowa. Szukamy dla niej ludzi, ktorzy pokaza suni co to prawdziwa milosc, bo do tej pory spotykala ja tylko krzywda ze strony człowieka." [B][COLOR=#006400]Przepraszam ,ze tak się wbijam ,ale myśle ,że powinno być[/COLOR] w kłębie - ile cm ,a nie ponad kolano.Albo ,ze nieco ponad kolano. [COLOR=#006400]Wybaczcie![/COLOR][/B]
  16. [quote name='rents']Już sobie sam znalazłem wydarzenie na FB. Biedny psiak . . . .Na wydarzeniu niewiele (nic) się dzieje - dołączyłem do wyd. Tutaj też niewiele ludzi zagląda. A na początku takie zaangażowanie . . . . .No cóż psiak za chwilę zostanie bez środków . . .[/QUOTE] Zwykle tak bywa. Nawet skarbnik sie nie odzywa. Monika nie odbiera. Obrazili sie wszyscy na Barika,czy co?
  17. Czakusiu ,jutro koniec bazarku ,cos Ci jeszcze wskoczy do skarpety.:)
  18. Ja dzwoniłam do P. Nataszy. Kenzo zachowuje się bez zarzutu (jak narazie). Chodzi za Panią krok w krok. Dostał po nosie od kota Mikołaja i dał za wygraną. Mysle ,że będzie dobrze.
  19. Zauwazyłyście ,ze coś sie dzieje złego na dogo? Wustawieniach napisane ,że Lu Gosiak miała ostatni post 15 .21a dopiero jest 14,55. Weszłam na watek ,a tam nie ma wogóle postu Lu Gosiak.
  20. Az jestem ciekawa ,jak przyjmie panią Nataszę? Kenzo zapewniam Cie ,że domek będziesz miał super.
  21. Za lipiec wpłacałam ,a w tabelce nie ma zaznaczone. Arkusz kalkulacyjny mi się nie otwiera. :razz:
  22. [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6571/imag1642b.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1710/imag1640a.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3630/imag1633d.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4454/imag1645c.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9192/imag1638e.jpg[/IMG] BARIK I INKA SZCZĘSLIWI.
  23. Ciesze się ogromnie.
  24. [quote name='_Aga_']Javena, my jesteśmy w organizacji... Wyczytałam na wątku, że nie będą sterylizowane psiaki będące pod opieką organizacji, więc nie "pchałam" się tam...[/QUOTE] Ona jest pod opieka Twoją. To nie ma znaczenia ,gdzie pracujesz,czym sie zajmujesz. Ty dajesz jej dom tymczasowy. Trzeba skorzystać.
  25. [quote name='_Aga_']Zapraszam na kolejne nasze bazarki: 1) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-proszę-nie-pisać?p=19433548#post19433548[/URL] 2) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-proszę-nie-pisać?p=19395649#post19395649[/URL] Może i Balbince coś skapnie na tą sterylkę.. ;)[/QUOTE] Czy Balbinka nie załapała sie na wątek sterylkowy??
×
×
  • Create New...