-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenusia ,musi byc dobrze...........W góre dziewczynko. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']OCH,DZIEKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTESCIE NAPRAWDE CUDOWNE.:multi: Ja sądzę,ze Lenka szybko znajdzie dom. Jest naprawde kochana.W tej chwili jest u Alicji w krainie czarów , a Alicja potrafi czarowac.;)[/QUOTE] Alinko ,przepraszam za zmiane imienia,ale jakos tak mi się to skojarzyło.Wiem ,że to miłosć czyni cuda.Jeśli okaze im się troche serca ,to one odwzajemniają się całkowitym oddaniem.Szkoda,ze nie wszyscy ludzie mogą to spostrzec. Dla niektórych to" tylko zwierze".To sie widzi na codzień. -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Javena replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Góreczko ,hopaj do góry...... -
Coś tak stanęła ta cyfra i ani rusz. Kochani,tylko złtóweczke na Góreczke..........
-
Kochany Grubcio już za TM........[*]
Javena replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak chciałoby się wszystkim pomóc,ale jak???? Narazie zapisuje. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']To jak dołożę 20 co miesiąc, będzie brakować tylko 80zł?[/QUOTE] OCH,DZIEKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTESCIE NAPRAWDE CUDOWNE.:multi: Ja sądzę,ze Lenka szybko znajdzie dom. Jest naprawde kochana.W tej chwili jest u Alicji w krainie czarów , a Alicja potrafi czarowac.;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']To jak dołożę 20 co miesiąc, będzie brakować tylko 80zł?[/QUOTE] OCH,DZIEKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTESCIE NAPRAWDE CUDOWNE. Ja sądzę,ze Lenka szybko znajdzie dom. Jest naprawde kochana.W tej chwili jest u Alicji w krainie czarów , a Alicja potrafi czarowac. -
Ja kupiłam cegiełki,tak dla zachety innych...... i widzę,ze nieco drgnęło.Badz zdrów Championku!!!!!!
-
To nawet nie tak żle ,jakby sie mogło wydawac. Życze by stała sie naprawde kochającą przyjacióką i grzeczną..........
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Cioteczki od końca tego miesiąca mogę przeznaczyć dla Lenki 10 zł co miesiąc, do góry maleńka!!!![/QUOTE] Dziekujemy!!!!!!!!!!!!! To dobry znak. Malutka,jeszcze toszke a nie bedziesz musiała iść do tego podłego miejsca jakim jest schron. Jesteś taka kochana i Zakochana......;):cool3: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Właśnie ,nikt nie chce zagladać. Pisałam na innych watkach o pomoc,ale udają,ze nie czytali. Tak mi sie wydaje,albo mają naprawde za duzo wydatków.No,ale jakby coś napisali ,to jakos by to inaczej wyglądało. Zupełny brak zanteresowania.Z drugiej zas strony ,nie dziwie sie,bo psów w potrzebie przybywa a kaski ciagle brak. Mam tylko nadzieje,że jak córka wróci do domu,to cos tam dołozy... -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Właśnie ,nikt nie chce zagladać. Pisałam na innych watkach o pomoc,ale udają,ze nie czytali. Tak mi sie wydaje,albo mają naprawde za duzo wydatków.No,ale jakby coś napisali ,to jakos by to inaczej wyglądało. Zupełny brak zanteresowania.Z drugiej zas strony ,nie dziwie sie,bo psów w potrzebie przybywa a kaski ciagle brak. Mam tylko nadzieje,że jak córka wróci do domu,to cos tam dołozy... -
Szczerze mówiac ,jakos mi sie nie spieszy. Moze jak już sie troszkę nauczy czystosci. JEST TAKI KOCHANY. Jak przychodzę, to tak kreci ogonkiem ,ze mało mu kuperek nie odpadnie.Od pierwszego dnia się w nim zakochałam.No,ale wiem,ze nie moze to długo trwać.Zdaje sie na wole Bozą. Chciałabym ,aby miał naprawde super domek....
-
Cajus ,jest to trochę śmieszne dla tych co nie widza,ale Tobie współczuję. Mój szczenior robi dokładnie to samo.Tylko tyle dobrze ,że jestem w domu i moge w pore reagowac. Gorzej by było gdybym musiała zostawic i iśc do pracy. Tylko w ciagu godziny mojej nieobecności obgryzł kabel od komputera a córce kabel od ładowarki. No ,ale cóż ,to sa uroki wychowywania szczeniąt. Dzieci jak sa małe też robią czasem psikusy i nie jedno trzeba w życiu przejsć. Mysle,że w miarę jak bedzie starsza ,nabierze rozumu.
-
Timek ,ma sie dobrze .Rozrabia z kotami .podgryza wszystkie kable.:evil_lol: Uwielbia moje kapcie.Śpi na foteliku obok pańci ,czesto ja budząc w nocy, jak chce siku. Zaczęłam wyprowadzac na polko. Nuczył sie wychodzić po schodach a wczoraj już sam zszedł na dół.4 pietro. Trwało to ok 15min. Ale sie udało;). Zrobiłam kubraczek z rekawa starego swetra i paraduje:lol::lol:. Wesoły chłopak,nie ma to ,tamto. Mam troche zdjec ,moge Ci wysłac,jesli chcesz? Urósł już. Kiedys dzwoniła p.Beata od Belli. Była u znajomych i oni chcieli pooglądać zdjecia Timusia na Nk. potem dzwonił jakiś pan i stwierdził,że bedziemy w kontakcie,ale już sie nie odezwał. Może znalazł coś innego. WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!!!!
-
Czy znalazłoby sie cos dla Lenki ? Ona też jest w hoteliku u Aliny S , gdzie Czaruś.Na dodatek swietnie sie razem dogadali. Mają sie ku sobie...:lol::lol: Brakuje deklaracji. W przeciwnym razie będzie musiała odejsc .Czeka ją schron...:-(:-(.POMÓZCIE CIOTECZKI.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/174236-Brakuje-nam-110-zA-na-DT-pomA-A-cie-nam-uratowaAE-LenkAE[/url]
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witamy . Jak miło czytac,ze Lenka ma sie dobrze i Czarus ,który tak błagalnie prosił zza krat "zabierzcie mnie ze sobą"Takie wiadomosci chce sie czytac. Tylko ,czy ktoś się jeszcze dołozy sie do tego szczescia? Moze powysyłac na pw prosby? Co Wy na to? -
Ja też przyłączam sie do zyczeń . WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ,NAJ!!!!:multi::multi:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
W GÓRĘ LENKA.Jakos tak pusto tu. Wszyscy zajeci tymi nowymi bidami.:-(:-( No cóż zrobic,ale moze ktoś jeszcze zajrzy??;) -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Javena replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
No ,no ,ale ładne.........