-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Rudy-pies ideał w typie Border Collie!Zaczął nowe życie w Iławie;)
Javena replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Avilia ,moze napisze do Akcji sterylizacji i dołożą do kastracji?:):) Z bazarku bedzie troche ,na koncie też już nieco ,podliczymy i może sie dołożą? Jak myslisz? -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Javena replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ile radosci w tych oczach. Wie ,ze żyje. -
Dołoze jednorazowo 20 zł,ale gdzieś pod koniec stycznia. WCZESNIEJ NIE DAM RADY ,NO,CHYBA.......żeby cos sie zmieniło .Mozecie podac nr konta. ŻAL TAKIEGO PIĘKNEGO PSIULKA.
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192753-Mam-czas-mog%C4%99-psiaka-zawie%C5%BA%C4%87-w-dowolne-miejsce-za-zwrotem-koszt%C3%B3w-(Cala-Polska[/url]) Moze tu spróbowac napisać.Ciekawe ile wyszło by za paliwo. -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199811-szeleczki-ubranka-psie-do-20-I-2011r-do-godz.22[/url]
-
[quote name='kaa']Dziękuję za podpowiedź , coś mi chyba nie wyszło za dobrze , ale założyłam mu temat. Nie za bardzo wiem, jak mu tam zdjęć dołożyć , ale choć na jednym go widać . [url]http://www.goldenline.pl/forum/2176496/pies-kochajacy-ludzi-kto-pokocha-jego[/url] .[/QUOTE] LINK ZDJECIA WKLEJAMŁAM PRZEZ IMAGE SHACK NA TREŚC OGŁOSZENIA.Zob. Jadwiga Ż. dla Pandy.
-
Nie wiemy co z Tosia.? Ja ma znajomą na Nk. wczoraj dostałam wiadomosć ,ze moze sprawdzić ten dom w Nysie. cyt: Jadzia ,będę w Nysie jutro ,to gdzie mam wstąpić ,podaj adres tej osoby co adoptowała tego psa.Sprawdzę ,tym bardziej ,że mam Społeczny Komitet Praw Ochrony Zwierząt .Pozdrawiam .Elżbieta. Bedzie dziś,ale jak się dowiedzieć adres.Od kogo?
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Narazie cisza. Człowiek juz robi sobie nadzieję........i nic. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia ma ,odnawiane. Moze by jeszcze troche dorobic. Dosć duzo zgłoszeń jest z SZERLOKA. -
Na e meila dostałam taką wiadomosć,ale wydaje mi sie ,ze nie o tego pudla chodzi. cyt Witam! piszę w sprawie pudla który znajduje się w schronisku dla zwierząt w pszczynie! próbowałem sie skontaktować telefonicznie ale podany nr tel:605427615 w ogłoszeniu jest nie dostępny! mam pytanie: czy ten piesek to pudel miniaturka i czy ma tatuaż w uchu. podobny piesek uciekł mojej siostrze w listopadzie ubiegłego roku na terenie powiatu raciborskiego! stąd też moje zainteresowanie tym ogłoszeniem! bardzo bym prosił o jakikolwiek kontakt telefoniczny z moją siostrą gdyż ja wyjeżdzam za granice i bede miał ograniczony dostęp do internetu! nr tel :xxxxxxxxx, może być sygnał lub sms oddzwonimy w tej sprawie! z góry dziękuje! ODPISAŁAM ,CO WIEDZIAŁAM I WYSŁAŁAM DWA ZDJECIA ,ZEBY DOBRZE OBEJRZELI. TE Z DOMU U IRENKI.
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dostałam zapytanie o Kubusia na Szerloku.Jaki jest w stosunku do dzieci i ludzi obcych i czy nadal szuka domu.Odpowiedziałm ,że nadal szuka i co nieco opowiedziałam ,co wiedziałam,ale po więcej info. ,podałam nr tel Pauli.Nie wiem ,kto pisał ,bo się nie przedstawił a tresć napisał w formularzu Szerloka. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']Ciocie, przez najbliższy tydzień nie będzie mnie na dogo lub będę bardzo rzadko. Informujcie mnie o tym, co się tu dzieje, proszę(607350567-po 15, bo wcześniej w szkole jestem). Sprawdzajcie obecność na wątku! :smile: Javena, ciebie w szczególości proszę o kontakt, jeśli będziesz wiedziała co z domek dla Kuby.[/QUOTE] Nr zapisałam. Będę w kontakcie. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/10616,Kubus-w-typie-chihuahua,szuka-domu..htm[/url] [url]http://www.drobne.tukup.pl/ogloszenie159486_kubus-w-typie-chihuahua-szuka-domu.html[/url] [url]http://www.ogloszenia-przez.net/kubu_w_typie_chihuahuaszuka_domu_,20110117073534.html[/url] [url]http://hermestop.com/ogloszenia-bezplatne/28504[/url] -
Moze ktoś spróbuje tutaj szukac pomocy. "Trzeba założyć tam konto , oto link do grupy "aby pomoc w 24 godziny" [url]http://www.goldenline.pl/forum/aby-pomoc-w-24-godziny[/url] a oto podobna grupa [url]http://www.goldenline.pl/forum/abyy-pomoc-w-24-godziny[/url] sa też odpowiednie grupy dotyczące zwierząt , trzeba nacisnąć dołącz i będzie się mogło na nich pisac posty.czasami grupy sa otwarte i od razu można pisać , a czasami trzeba poczekac na zgodę moderatora. Szukac grupy- Miłośnicy zwierzat. Opisać historie psa. zdjecia można wkleić przez Imageshack
-
Rudy-pies ideał w typie Border Collie!Zaczął nowe życie w Iławie;)
Javena replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Czy ode mnie dotarły te grosięta?? BO NIE WIEM.. -
Pokaż Kaliemu,że świat może być inny,niż ten widziany Jego oczami...
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Co z panią ,która była zainteresowana Kalim? -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
PEWNA PANI, NA INNYM WATKU, NAPISAŁA TAK ..."proponuje zamiast wydawac pieniadze na hotel ,dac ogloszenie o jego historii na portalu [url]www.goldenline.pl[/url] tam jest grupa dyskusyjna "aby pomóc w 24 godziny" Jest tam mnóstwo osób , które chętnie stwarzają dla zwierząt tymczasowy dom lub przygarniają je na stałe. Pozdrawiam" "Trzeba założyć tam konto , oto link do grupy "aby pomoc w 24 godziny" [url]http://www.goldenline.pl/forum/aby-pomoc-w-24-godziny[/url] a oto podobna grupa [url]http://www.goldenline.pl/forum/abyy-pomoc-w-24-godziny[/url] sa też odpowiednie grupy dotyczące zwierząt , trzeba nacisnąć dołącz i będzie pani mogła na nich pisac posty.czasami grupy sa otwarte i od razu można pisać , a czasami trzeba poczekac na zgodę moderatora. ja tam znalazłam dom dla 2 kotów także życzę powodzenia pozdrawiam" ZAREJESTROWAŁAM SIE I WSTAWIŁAM KUBULKA. JEST PEWNA PANI Z POZNANIA ,KTÓRA SIĘ ZAINTERESOWAŁA I CHCIAŁA ZDJECIE.CZEKAM NA DALSZY CIAG .... -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja też ją bardzo kocham.Od poczatku byłam przy niej , jak jeszcze była w Sosnowcu, żebrałam u ludzi skromne datki i udało sie.Myślałam ,ze bedzie dobrze, ale NAD NIA WISI JAKIEŚ FATUM......... Wchodzę i nie wiem co pisać.....Serce mnie boli i ta bezsilnosć.... Tym bardziej,ze tyle tu tego psiego nieszcześcia na dogo.