Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Mój Boże...co to by było, gdyby nagle został bez tej swojej budy-normalnie dramat:evil_lol:
  2. Jak Ty wytrzymujesz bez komórki? Widziałaś może te psiaki?Nic nie wiesz?Kurcze, coraz zimniej się robi...może jakaś dobra duszyczka je przegarnęła.
  3. Dziewczyny proszę,podpiszcie [URL="http://www.petycje.pl/petycja/7967/o_zamkniecie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierzst_w_wojtyszkach.html"]http://www.petycje.pl/petycja/7967/o...jtyszkach.html[/URL]
  4. Proszę,podpiszcie [URL="http://www.petycje.pl/petycja/7967/o_zamkniecie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierzst_w_wojtyszkach.html"]http://www.petycje.pl/petycja/7967/o...jtyszkach.html[/URL]
  5. Kiedy ruszasz z bazarkiem?:razz:
  6. Luzia niedługo rusza z bazarkiem ogłoszeniowym,może do Niej uderzyć?
  7. Miło patrzeć na te zdjęcia:lol:
  8. Wysłałam wczoraj psiakowi stałą.
  9. Przecież nie może być inaczej...;)
  10. Obiecuję,będę podnosić:multi:
  11. Pieniążki zapewne dojdą 2.11 Myśl intensywnie o aparacie...;) Zapomniałam o stałej,ale wstyd...:oops:(wyślę 120)
  12. W takim razie lecę się zameldować...;)
  13. Sokołek jak zwykle ma się dobrze,prawda?Nie mamy co się martwić? Luziu,tak jak pisałam,mam 50,- dla Sokołka.Widzę,ze troszkę też trzeba dołożyć;)Wysyłam w takim razie jeszcze 50,-czyli razem 100,-Moja poprzednia wpłata doszła,tak?
  14. Atosku,niech dobry domek ciebie wypatrzy!
  15. Tak,te jej uszy są fantastyczne...,cudna psina:smile:
  16. Zaglądam do Atoska.Jest mi bardzo przykro,ze nie jestem w stanie pomóc psinie finansowo.Po prostu nie dam rady...:oops:
  17. Belu, jestem...Finansowo na razie nie pomogę,bardzo mi przykro:oops: Poczęstuję się banerkiem i będę zaglądać do sunieczki;)
  18. To już Isia nie sypia z Sokołem?Hmm...ciekawa jestem, kto teraz mu się wpierdzieli do budy:smile: Buziaczki dla psiny.
×
×
  • Create New...