Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Wybacz Luziu,ze dopiero teraz pojawiłam się na wątku suni.Przez dluzszy czas w ogóle nie było mnie na dogo. Sunia nadal u Ciebie?Jak ona się czuje? A Ty...,jak sobie radzisz?
  2. Cieszę się bardzo,ze pontonik ma wzięcie...:smile:
  3. Wysłałam stałą za październik.Trzymaj się Retro...
  4. Nie wierzę,ze dałby dyla;)
  5. Spuściłaś go już ze smyczki,pilnuje się?
  6. Wybacz mi Sokołku,komputer odmówił mi posłuszeństwa,ale byłam cały czas obecna na twoim wątku-podczytywałam te newsy z komórki:lol: Fajnie psinko,oby tak dalej...Czarodziejko,wielkie dzięki za opiekę nad nim;-) Buziaki dla Was!:loveu:
  7. No piękny psiak...:loveu: Dzieki za fotki!
  8. Sunia na pierwszym zdjęciu to trochę Leahowata:lol: A ta druga ile ma?
  9. Podziękowania i to wielkie dla Blair69:lol:
  10. Ja również;)
  11. :smile::smile::smile:;)
  12. Kurde...i kicha! bric-a-brac,tak mi przykro...:sad:
  13. To wielkie dzięki.Jak będę miała troszkę więcej pieniążków, to dorzucę się do tych leków.
  14. Biedny Sokołek...,co te paskudztwa go tak gryzą?Czarodziejko,jesteśmy coś winne za ten Traumeel? O...i romenka zajrzała:lol:
  15. Grubasek też wygrzewa się na słoneczku?
  16. Psina w nowym domku?Super!Trzymam mocno kciuki!
  17. Rurek już bez klejnotów ,wow... Dobrze,ze z nim wszystko w porządku.
  18. A co z imieniem?Jak się wabi sunieczka?
×
×
  • Create New...