Miejmy nadzieję,ze z każdym dniem będzie z tą jego łapką coraz lepiej;)
Czarodziejko,a co się stało z tą starą budą Sokoła?
Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku 2012!:smile:
Czarodziejko,a dzisiaj jak Sokołek się czuje,jest już lepiej?Stąpa już na łapkę?
Mam nadzieje,ze nic tam się nie dzieje i nic go już nie boli...kurde...
Belu,skrzynka-nie mogę wysłać wiadomości.