[quote name='_Aga_'][B][LEFT][FONT=Verdana]A ten tekst nie może być??[/FONT][/LEFT]
[/B][LEFT][COLOR=#505050][FONT=Verdana]
Sebek to pies idealny.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Został zauważony w schronisku i zabrany do domu tymczasowego, później traił do hoteliku.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Mimo, iż Sebek jest niewidomy i niesłyszący, świetnie sobie radzi. Nie jest dużym psem, tak pod kolano.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Sebek utrzymuje czystość. Na pewno mieszkał w domu. Ktoś się go pozbył jak starej, zawadzającej rzeczy..[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Ale jeszcze nie stracił wiary w ludzi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]My również wierzymy, że ktoś pokocha tego starszego, doświadczonego przez los psiaka.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Szukamy Sebkowi domu, w którym spędzi ostatnie lata swojego życia, ewentualnie płatnego domu tymczasowego bo nie stać nas na utrzymanie go w hotelu.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Sebek przebywa pod Krakowem[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Kontakt w sprawie adopcji: tel: 698 849 423; [EMAIL="
[email protected]"]
[email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#505050][FONT=Verdana]Nie wydajemy psów na łańcuch!
[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][B]Nic lepszego pewnie nie wymyślę.. Mogę co nieco zmienić, ale co dodać?[/B][/FONT][/LEFT]
[/QUOTE]
_Aga_,to co,zrobisz nowe ogłoszenie na Tablicy i podasz mi kod?