Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. A masz pieniążki na szczepienie? Paula,jak będziesz miała chwilkę,zrobisz po prostu nowe.Masz miesiąc,później wyłączą mi numer ;)
  2. To Łezka?Nieprawdopodobna przemiana! :lol:I ten języczek...miło popatrzeć na te zdjęcia.
  3. Pamiętam ... ;) magdysko,czekam na kod.
  4. No dziwna sprawa. To jak Paula,wyróżniamy Tablicę?
  5. Oby było ich jak najwięcej! ;)
  6. Faktycznie,Karo ma jeszcze ze ściereczkami :lol:
  7. To dobrze :) Ile mam wysłać pieniążków?
  8. Czyli cały czas trzymamy kciuki za zdrówko Sokołka!;)
  9. Przed chwilką dzwoniła ajlii-odebrała wyniki moczu Sokołka.Wszystko w normie! :multi:
  10. Zajrzałam na konto Sokołka,a tu niespodzianka:bigcool: Sokołek dostał od Wujka 50zł!!! Wielkie dzięki Israel :)
  11. Tak,tak-mocno trzymamy! ;)
  12. Wszyscy wierzymy!!! Amiś to twardziel ;) Zapraszamy serdecznie na bazarek dla Sokołka i Karo :-) http://www.dogomania.pl/forum/threads/242586-Psie-zabawki-%C5%9Bwietna-ceramika-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Soko%C5%82ka-i-Karusia-do-03-05-do-21
  13. [COLOR=#000000][SIZE=4][B]Zapraszamy serdecznie na bazarek dla Karo i Sokołka[/B][/SIZE][/COLOR];) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242586-Psie-zabawki-%C5%9Bwietna-ceramika-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Soko%C5%82ka-i-Karusia-do-03-05-do-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242586-Psie-zabawki-%C5%9Bwietna-ceramika-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Soko%C5%82ka-i-Karusia-do-03-05-do-21[/URL]
  14. ajlii,nie strasz... Całe szczęście,ze z oczkiem już wszystko dobrze. Jak tylko zakupisz ten suplement-Brainactiv Balance,wyślę pieniążki.
  15. Dzięki bea za wieści :-) Fajnie,ze mogłaś przyjemnie spędzić ten czas wśród wszystkich psinek i ogonków.Przyznaję,troszkę zazdroszczę ;) Co do starości.To smutne,ale to naturalna kolej rzeczy.Czas ciągle płynie ...:sad:Starość, jak wiemy ,jest nieunikniona...nic na to nie poradzimy,ale dzięki Naszej pomocy,Sokołek może godnie przez nią przejść-w cieple,bez bólu ,wśród ludzi ,którzy sprawują nad Nim należytą opiekę. Jutro lub pojutrze będą wyniki moczu Sokołka.Miejmy nadzieję,że wyniki będą zadowalające.
  16. No i super! :lol:
  17. Bea,nie masz wyjścia :-D Mam nadzieję,że i ten bazarek również będzie udany.Wiadomo,pieniążków nigdy dość ;)
  18. Miałam bazarek dla Sokołka i Karo wystawić w sobotę,ale nie dam rady-ruszę w poniedziałek. Normalnie brakuje mi czasu...
  19. Też na to liczę :smile: Paulinko,a może P.Ola znalazła akurat taką suchą karmę,która koteczce podpasowała?Za tamtą karmą mogła po prostu nie przepadać. Kociaki też są wybredne ;)
  20. Cieszę się,że psina dobrze się czuje i ,że jest zabezpieczona finansowo :)
  21. Brakuje kilku potwierdzeń,ale mam nadzieję,że wszystkie przesyłki zostały jednak dostarczone ;) Bazarek Nam się udał! :)
  22. [COLOR=#000000]Z bazarku: [/COLOR][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241112-Zabaweczki-ceramika-i-wiele-ciekawych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Soko%C5%82ka-i-Suzanki-do-30-03-do-21-00/page34"]Zabaweczki,ceramika i wiele ciekawych książek dla Sokołka i Suzanki do 30.03 do 21.00[/URL] mam dla Suzki 250.35,- [/B];) Już wysyłam ajlii pieniążki.
×
×
  • Create New...