Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Kurcze jakie tu epopeje powstają :)
  2. proszę mi tu wracać na wątek bo sama sobie podrzucam codziennie:(
  3. Czyli Frodo prawdopodobnie jedzie do Krakowa? Żeby tylko miał dobrze:)
  4. Biedulka:( dobrze że jest pod dobrą opieką
  5. Hop do góry;)
  6. Podrzucę Lakusia. Widzę że sytuacja opanowana:) Postaram się coś wpłacic ale raczej już w czerwcu
  7. Gdzie można taką fajną rybkę kupić? ona jest taka piszcząca czy nie?
  8. Jestem tylko ciekawa jaki charakter ma ta ONka, ale mam nadzieję że jest spokojna jak Sarunia
  9. Znajdzie się, znajdzie. Musi go ktoś wypatrzeć:)
  10. Super by było, tylko żeby sunie się zaakceptowały
  11. Piękna:) cudowna, taki pies z krwi i kości:)
  12. Agato, Twój pies jest po prostu boski:)
  13. A macie już jakiś dt na oku?
×
×
  • Create New...