AnnaA
Members-
Posts
2305 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnnaA
-
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
AnnaA replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Czy macie już jakiś DT na uwadze. -
było: "Jamniczka szuka domu!" -już nie szuka, znalazła :)
AnnaA replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę Bellunię! -
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
AnnaA replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
Niestety, oprócz pomocy finansowej nic nie mogę zaoferowac. Już dawno podejrzewałam, ze Tajdzi nie podoła. Szkoda mi tych psiaków. -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
AnnaA replied to beba's topic in Już w nowym domu
Komu wysłac te 30 zł.? -
Uciekł mi wątek Górki i muszę znów zapisac.
-
Jużak z Szymanowa potrzebne wsparcie!!! Timur ma dom
AnnaA replied to aikowo's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek. -
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
AnnaA replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
[quote name='betinka24']Temu Panu trzeba zabrac wszystkie psy a nie sie z nim bawic, przeciez my swiadomie dajemy tym psom dziczec , zyc w glodzie,zimnie z dala od czlowieka.to sa mlode psy i co cale zycie tych psiakow czyli jakies minimum 10 lat bedzie sie tam ujezdzilo i karmilo te psy[/QUOTE] Tajdzi - poczytaj co ludzie piszą i PRZESTAŃ się bac! -
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
AnnaA replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
Czy "pan" wyjaśnil Ci po co mu te szczeniaki? Zrozum, w dobrze pojętym interesie psów musisz uruchomic TOZ Straż dla Zwierząt i co tam jeszcze w Stlicy funkcjonuje. NIE DAJESZ RADY bo wzięłaś na siebie za dużo.W ten sposób nie pomożesz ani 3 stadom kotów ani tym nieszczęsnym psom. Dogomaniacy opuścili wątek, bo wraz z upływem czasu sytuacja robiła się coraz gorsza a Ty właściwie nie bardzo wiesz jak Ci można pomóc. Chcieli zbierac pieniądze na transport to okazało się, że bud nie będzie miał kto rozładowac itd,itp. Poczytaj sobie kochana jak łapali Marleja to może coś zrozumiesz. A teraz ratuj te psiaki tzn. zawiadom odpowiednie służby o tym co się na tych działkach u tego "pana" dzieje. Przecież nie musisz się "panu" chwalic. I nie obawiaj się, że cie nie wpuści do psiaków - a gdzie on taką drugą znajdzie co będzie karmic jego zwierzęta. -
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
AnnaA replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
A budy stoją tam gdzie stały. To co facet wyprawia w centrum stolicy przechodzi wyobrażenie. A zaczęło się od dwu zamknietych, głodnych psiaków o których dawno już nic nie wiemy. -
BARY - miał być uśpiony a jednak znalazł swój dom :)
AnnaA replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek. Czy jest jakaś szansa dla niego na cokolwiek? -
Kaj - beaglowate cudo z Szydłowca już w NOWYM DOMU!!!
AnnaA replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Kaj ma obojętny stosunek do kotów a nawet usiłuje sie z nimi zaprzyjaznic. -
Dwaj bracia błagają chociaż o DT.Nie mają gdzie się podziać/Warszawa
AnnaA replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś próbuje gdzieś psy ogłaszac? -
Znając dogomaniaczki, jeżeli chcesz zatrzymac sunię, to napewno uzyskasz pomoc i w wyprowadzaniu suni na spacery i w zakupie karmy i w opłatach za weta. Aktywnośc Mataxy będzie z czasem mocno spadac tak, że najtrudniejsze jest jeszcze kilka miesięcy tylko. Dzieci bedą rosły i zabierały Ci coraz mniej czasu. Zrobiłabyś naprawdę dobry uczynek zatrzymując sunię. Deklaruję stałą wpłatę miesięczną 30 zł. na karmę. Dogomaniaczki, ratujmy przed schronem młodą sunię.! Meti, musisz podac w jakiej okolicy mieszkasz, żeby można było znależc kogoś kto Ci pomoże w opiece nad sunią. Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy jakie wielkie rzeczy potrafią zrobic te dziewczyny. Proszę tylko bardzo o podanie kto będzie prowadził wątek.
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
AnnaA replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Kochana kaczadupko /sic!/ nauczycielki nie ruszyło sumienie bo takowego nie posiada. Ona poprostu trzęsie gaciami! -
Nie wiem po co "pani właścicielka" wzięła tego biednego psiaka. Ma go raptem kilka miesięcy. Szczeniaczek miałby szansę. Teraz ma dużo mniejsze na cokolwiek. Niech chociaż potrzyma ją do czasu aż psinie spróbujecie znalezc nowy domek. Jest Metaksie chociaż tyle winna. Będę śledzic wątek, pomogę jeżeli będę mogła.
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
AnnaA replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Oferuję transport. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
AnnaA replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Wspomogę finansowo wszelkie działania podjęte w sprawie Miśka. Dajcie tylko cynk. -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
AnnaA replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Proszę o nr konta bo pewnie pieniążek się przyda. -
[quote name='Awit']Młoda suczka doda mu trochę wigoru, i bedzie to ciepłe ciałko do spania[/QUOTE] Masz świętą rację Awit. To chyba dla niego zupełnie dobre rozwiązanie tymbardziej, że Państwo decydują wzięcie psa znając jego za i przeciw.
-
Mlody, piekny, kudłaty błąkał sie koło Leoncina - juz w DT
AnnaA replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
A może chłopak ma już dom u Ciebie? -
Młoda suczka z Grójca - całe życie bezdomna, DT=DS :)
AnnaA replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
Deklarowałam na Kawę pieniążek. Czy nie będzie już potrzebny? Bo chcę wesprzec inne bidy. -
Hotelik koło Mielca jest przede wszystkim wspaniale rozwiązany pod kątem potrzeb psów. Duży teren, wspaniale ogrodzony b.wysoką siatką, pięknie porozdzielane place pozwalające izolowac odpowiednio psy. Zresztą zapytajcie Yoko100, która opiekuje się tam psami schroniskowymi.
-
Hotelik koło Mielca jest naprawdę super. Byłam , widziałam jak odwoziłam Kaja z Szydłowca. Myślę, że od Was z Krakowa byłoby nie tak daleko a to naprawdę psi Marriott. Bardzo miła właścicielka i dwie kilkunastoletnie córki /mąż też jest/. Na dodatek w Mielcu jest też młoda dogomaniaczka, która b.często odwiedza psy. Gdyby udało Wam się tam umieścic Filipa to byłoby dla niego super. Deklaruję m-nie 15 zł dla Filipa.