Martuś :loveu: ale akcja błyskawica :crazyeye: Oczywiście deklaruję pomoc w kosztach hoteliku :lol:
Śliczny staruszek nie będzie już sam :loveu:Jak to dobrze że on nie jest w schronie i pojedzie do DT. :multi::multi::multi:
Dziewczyny jak Wy to robicie, że jak z automatu od razu znajdujecie jakieś wyjście, nie oglądacie się na nic, ratujecie, wyciągacie boksie patrząc tylko na dobro psa????
Wielkie uznanie dla Ciebie Marta, dla Wszystkich Osób z Fundacji SOS Bokserom :cool2: