[quote name='agata51']kizimizi, założyć wątek i tracić nadzieję, że się uda to tak jakby w ogóle nie założyć wątku. Pies może tracić nadzieję, my nigdy. Dla zachęty - 10zł/mies.[/QUOTE]
To dobry pomysł po 10 zł/mies. Na taką propozycje może więcej ludzi się zadeklaruje. Możecie porozsyłać taką propozycję na pw, a może się właśnie w ten sposób uda?;)
Nie wolno się poddawać! :cool3: