[quote name='kora78']a ja myślę, że adopcje właśnie wiosną się ruszyły.Ze ludziom się zachciało na spacerki wychodzić, ciepło się robi, ptaszki śpiewają i ludzie nie mają pretekstu, by pospacaerować. Zimą ludziom nie chce się psa brać, bo im się nie che na mróż, w grubych kurtkach wychodzić kilka razy dziennie. A jak się weźmie psa latem, wiosną, to ta zima już jakoś przeleci.[/QUOTE]
Słuszne uwagi :lol: Tez tak myślę :roll: