[quote name='Szarotka']Witaj Kapsel :):) wyslalam ok. pewnie 30 pw o boksery, wiekszosc z tych ludzi juz glosowala, udalo mi sie pare duszyczek namowic. Jezeli bedzie potrzeba to moge dalej.[/QUOTE]
Kochana jesteś :calus:Jak możesz dalej to ja bym prosiła :oops: Lepeij się zabezpieczyć, prawda? A mnie bardzo, bardzo, bardzo zależy :roll: