[quote name='zachary']Wygląda bardzo...porządnie:razz:, niczego mu nie brakuje, więc albo wędrowniczek, albo wyrzucony.Może plakaty ze zdjęciem psa rozwieszone w okolicy szkoły lub Twojego bloku coś by dały, a przynajmniej będziecie mieli czyste sumienie,że poszukiwania właścicieli się odbyły...[/quote] Juz o tym pisalam,choc watpie.Mialby chociaz obroze,ale moze sie myle.