Pani aniu wielkie poklony jest pani wspaniala.Lunka cudo nie pies jak zreszta cala pani gromadka.Chcialam tylko zwrocic uwage aby na poczatku pod tytulem watku umiescic informacje,,jesli nie masz calego dnia nie zaczynaj lektury bo sie nie oderwiesz,,Przeczytalam caly watek od dechy do dechy i jestem bardzo szczesliwa,ze sa jeszcze ludzie na tym swiecie,takim jak pani powinno sie pomniki stawiac.Serdecznie pozdrawiam i caluje wszystkie pani psiaki Powodzenia zycze