[quote name='Nikus']o 15-tej kończę pracę(chociaż niewiele dziś w niej dokonałem-dobrze,że szefowa to nie dogomaniak:diabloti:) i jadę napierw do Katowic po pieska do schronu który pojedzie na hotelik k.Tarnowskich Gór a później po Armaniego.Wątek patrolować będzie Livka i odpowiadać na posty z prośbą o podanie konta zwłaszcza:lol: Dziękuję Wam za" już" i męczcie dalej swoich znajomych.
Armani pojedzie dziś do hoteliku - nawet jakby mnie mieli niedługo zlicytować:evil_lol:..Livka-nie czytaj tego:razz:[/QUOTE] Nie jestes sam,pamietaj....:loveu::loveu::loveu: