[quote name='agata51']Przepadło, jutro sunia jedzie do wiosny :multi: piechcia nie ma już nic do gadania :eviltong: Sara za towarzyszkę będzie miała (nomen omen) Nadzieję. Polecam życzliwej pmięci:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=145955[/URL]
Jestem po rozmowie z wiosną. Właściwie wszystko dogadane. Szczegóły po powrocie piechci na wątek. Czyli wieczorem. Jestem wykończona. Psychicznie. Zrobię jakiś obiad domownikom, pójdę sobie na spacer z psami, odetchnę i spamuję dalej. Żarty się skończyły - teraz o kasę chodzi. Doba 12zł. No już chyba taniej nie można. I pozwoliłam sobie zamówić karmę dla Sarki - góra 1,30zł dziennie. Może być?[/QUOTE]
Gdzie ty taka karme znajdujesz,fajnie byloby znac taki kontakt