[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, do naszego schronu trafil szczeniaczek w typie Jack russel terrier...Wlasciciel wyrzucil go z II pietra w czasie libacji. Pies ma zlamana łape, wciaz nie wiadomo jak sie zrosnie, poniewaz byla mocno pogruchotana...
Innego 6-cznego wyrzucila przez okno PANI - spozywajaca wode procentowa, bo zasikal jej dywan. Piesek mial rozlegle obrazenia, narzady wewn. popekane - wet musial niestety uspic :-( I co tym ludziom zrobią...pewnie nic Ja mam nadzieje,ze zostaną odpowiednio ukarani.Pamietajcie już jeden wyrok skazujacy jest.I tak trzymać,oby bylo ich wiecej!!!!!:mad::mad::mad::mad: