-
Posts
23810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norel
-
tak-juz wiem poczta pantoflową:)
-
jakby "coś" to ja zwłaszcza dogami niemieckimi się zajmuję.....:)
-
tak-na molosach jest. Podziwiam za to ,ze je odchowa a nie jak cześć hodowców-którzy nadmiar z miotu zabijają......
-
Aniu-ja bym jednak spróbowała-to nie to że pojechac do warszawy na próbę-bo on próbe zdał dobrze jak czytam:) porozmawiac z ludzmi-zeby to oni nie siali paniki, jak ich kot reaguje na psy?, może niech któraś dziewczyna z wawy podjedzie do nich z dogiem-bedzie wiadomo jak kot reaguje na duzego psa....Skoro Alfred reaguje na koty dobrze czemu mu ta szansę odbierać...to nie Lawa(co z nią?)-wszystko przemawia za tym ze jednak byłoby dobrze....( i zaznaczyć państwu że gdyby coś sie działo w ciągu miesiąca nie tak,to psa odwiozą do was spowrotem..)
-
i ja zapisze wątek-jestem spod Lublina i miałam już pare tymczasów i wywlekanych na własną rękę koni.Moze się na coś przydam...
-
to nic:) juz mam i będę prosić o zamknięcie wątku.
-
kto by pomyślał!!! taki brak dobrych dusz???? szukam jeszcze żółtych,pręgowanych,błekitnego i szczeniaków..
-
Księżna DIANA - wyrzucona na stare lata... W swoim wlasnym domku!
Norel replied to Kana's topic in Już w nowym domu
a nie chodzi o to żeby jak najszybciej znaleść psu dom??? ta fundacja jest chyba godna zaufania...sama mam od ich dozycę-równiez z podobnymi naroślami. poza tym dla mnie sunia wyglada na duzo starsza niz 7 lat! Moja druga suka jest ze mną od 9 lat i nie wyglada nawet w połowie tak siwo i staro.... [URL]http://www.forum.**********/showthread.php?t=22452[/URL] -
Ponieważ nie wiem gdzie to wkleic, a na razie odzew mam mizerny założyłam wątek-który najwyzej potem admin usunie. [B]Bardzo proszę o przysłanie mi zdjęć dogów niemieckich w różnych umaszczeniach-[/B]potrzebuję ich do zrobienia produktów na bazarek dla potrzebujących dogów. Chciałabym zeby to były zdjęcia od miłosników a nie sciągnięte z internetu... Zalezy mi na fotach bardzo dobrej jakości,nie małych, w pozycjach ukazujących piekno tych psów,albo portrety-niemniej wszystkie na kontrastowym tle z którym nie zlewa sie sylwetka psa,ostrych koniecznie. Będę ogromnie wdzięczna-zwł że potem jak wszystko dobrze pójdzie będzie mozna zakupić produkt ze swoim psem a bazarku i pomóc innym:) [B]Jeśli są jakieś dobre dusze to proszę o PW[/B]. mam na razie tylko 2 czarne-a wiec szukam błękitnych,zółtych ,merle,pręgusów,arlekinów.......
-
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
Norel replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla dogów a więc także i Sabinki -domowy chlebek:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203468-DOMOWY-CHLEB-z-ziarenkami-na-ratowanie-dogów-do-10.03.-godz.22.00?p=16427651#post16427651[/URL] -
moge tylko podrzucić i kciuki trzymać:(
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Norel replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
KTOŚ wpłacił mi 11zł tytułem torba bazarkowa-bez nicka-tylko wiem że Ewa G. z Nowego Sącza- nie miałam na bazarku toreb-niech sie zgłosi bo to chyba nie z mojego bazarku wpłata???? czeeekam:) bo może komus nie wpłynie i biedna Ewa trafi tutaj...... -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Norel replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
Ja też trzymam kciuki za domek i podnoszę:) -
nieszczęsne zwierzaki:(
-
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Norel replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
tez trzymam kciuki za kociaka:) -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Norel replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
postaram się zerkac,chociaz ostatnio nie wyrabiam sie nawet z bazarkami:( -
dogomaniaczka w śpiączce - pomóżcie wyadoptowac jej tymczasowiczke SOJKĘ!
Norel replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
A pewnie że sie pochwal kwiatkami:) !!!! Kubuś-bardzo sympatyczny psiaczek...oby szybko domek znalazł zwł ze jest taki kosmaty:) .ja juz wyczerpałam zdaje sie limit psów bo Sojka pewnie u nas zostanie mimo dogów-w końcu jakos jej nie zżarły,a skoro tyle czasu nikt jej nie zechciał mimo takiego zaangazowania tylu osób to juz pewnie i nie zechce,a ona mimo wszystko jakos się do nas przyzwyczaiła, Rakija jej nie rusza, a Sojka bedzie żyła o wieeeele lat więcej niż Herba która juz jest staruszka.... -
dogomaniaczka w śpiączce - pomóżcie wyadoptowac jej tymczasowiczke SOJKĘ!
Norel replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img525.imageshack.us/i/dscf6793.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1125/dscf6793.jpg[/IMG][/URL] Sojka zmagająca sie z ogonem ze świąteczej wieprzowej tuszy;) -
dogomaniaczka w śpiączce - pomóżcie wyadoptowac jej tymczasowiczke SOJKĘ!
Norel replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Kakadu-takie właśnie jest nasze życie-wydaje nam się wieczne i niezmienne,jest kruche i nie ma sprawiedliwości-są tylko przypadki na które nie mamy wpływu i z którymi czesto cieżko sie nam pogodzić więc ludzie dorabiają różne ideologie by jakoś znieść świadomośc swej nietrwałości, nieistnienia i braku wpływu na to co się stanie .... Dlatego tym bardziej cieszmy sie tymi chwilami które sa teraz,dzis- innych nie będzie,jestem tego pewna.... -
dogomaniaczka w śpiączce - pomóżcie wyadoptowac jej tymczasowiczke SOJKĘ!
Norel replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
wszystkim którzy zagladali,ciepłym słowem czy czynem próbowali pomóc slę zyczenia świąt-takich jakie lubicie,spełnienia marzeń, o których jeszcze nawet nie marzycie,szczęścia w nowym roku i zawsze usmiechnietych twarzy a serc otwartych na naszych czworonoznych przyjaciół. A specjalnie dla Kakadu-Vegunia-ucałuj ja ode mnie :) [URL=http://img690.imageshack.us/i/kartkaswiatecznavega.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9409/kartkaswiatecznavega.jpg[/IMG][/URL] -
Wystraszony Portos - SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMU U PANI JOASI :D;D;D
Norel replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak-wystarczy troche normalności i psiak od razu inaczej wyglada! -
dogomaniaczka w śpiączce - pomóżcie wyadoptowac jej tymczasowiczke SOJKĘ!
Norel replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
wzrostowo są takie same,wagowo na pewno kucyk ciezszy bo masa kości i brzucha nieco wieksza:) -
wg mnie zdecydowanie nie. kompletnie nawet głowa nie taka... co to za biedak?
-
Coś właściciel dogopodobnego pieska nie odpowiada.... moze juz go nie ma? kolejnego.. z amstaffem sobie świetnie poradził(tzn co??) potem dog(niby), same rasy co u sasiadów na wsi respekt maja budzić..tiiaaaa...a nie wiedział jak karmic szczeniaka ani nic o podstawowych zachowaniach!
-
Wystraszony Portos - SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMU U PANI JOASI :D;D;D
Norel replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
podrzuce bazarek:))