[quote name='Madallena']AgusiaP dziekuje. Zadzwon i powiedz, ze dopoku mala nie wyzdrowieje nie mozemy jej transportowac. Kotka musi zostac w szpitalu do momentu, keidy lekarze nie stwierdza, ze jej stan zdrowia jest stabilny. Oczywiscie niech Tymczas na nia czeka. Nie mozemy stracic kolejnego kota z Szydlowca :placz:
[B]A my wciaz czekamy na pisemna odpowiedz od wladz Szydlowca :angryy:[/B][/QUOTE]
Zadzwonie i wszystko przekaże.
Nie przypuszczałam, że z małą jest tak kiepsko :-(.