[quote name='jkp']Agusia P- Ty wywiazujesz sie ze swoich niemałych zobowiązan wiec nie ma o czym mowić. Jesli sie nie skarże to widocznie tak musi zostać. Bede wdzieczna za pomoc w szukaiu domku . Troche nas tu mało :( i nikogo nie ma " na miejscu" . Moze znacie kogoś kto bywa u jamora i mogłby pomóć fotkami i opisami ?
Przepraszam jesli nic nie napiszę ale mam dziecko ze złamana noga i po zab operacyjnym więć ani czasu ani wolnej głowy do myslenia nie mam :([/QUOTE]
Ojj to życzę szybkiego powrotu do zdrówka z tą złmaną nóżką :(
Moniśka może napiszemy w tytule, że potrzebne deklaracje.
Piromanka przepraszam, że tutaj na wątku Woltera, ale czy dostałaś wiadomości, które Ci wysłałam :) ???