Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Dziękuje za zaproszenie. Niestety w tej chwili nie mogę pomóc finansowo. Jejku skąd wziąc pieniążki na te bidulki.
  2. [quote name='Piromanka']Świetnie! Może ktoś będzie miał lepszą rękę do adopcji Woltera niż ja. Robiłam mu dwie duże akcje ogłoszeniowe i nici z tego. Trzymam kciuki![/QUOTE] Ojjj Aneczko Aneczko nie mów tak :nono:Ty zrobiłaś kawał dobrej roboty . Widocznie to nie był czas na Woltera. Mam nadzieje, że teraz się uda:roll:
  3. Do góry Koruniu. Gdzie ten Twój domek????
  4. Wiadomo już kiedy sunie pojadą do Psiego Anioła?
  5. Trzymam kciuki z całych sił za Brutuska
  6. [quote name='koosiek'][B]AgusiuP[/B], jeszcze raz dziękuję Ci za wykupienie ogłoszeń - dostałam już linki aktywacyjne :) Trzymam mocno, mocno kciuki, żeby ktoś się w Saturnie zakochał :)[/QUOTE] Koosiek naprawdę nie ma za co. Tylko tak mogę pomóc.
  7. [quote name='bela51']Jestem na zaproszenie wiq, całym sercem kibicuje, ale finansowo nie dam rady pomóc.[/QUOTE] U mnie tak samo. Bardzo mi przykro, ale finansowo nie dam rady
  8. Właśnie coś nie ma szczęścia ta nasza Dusia
  9. Wierzę, że Korunia znajdzie domek. Tylko czy starczy czasu do końca maja? Ech...
  10. Dziewczynki wykupiłam bazarek ogłoszeniowy dla Woltera/PKSa/Wilczka
  11. Dziękuje za zaproszenie. Piękna sunia tez mocno trzymam kciuki za domek. Moze trzeba zacząc zbierac pieniążki na DT czy hotelik. Miesiąc szybko zleci a jak domku nie będzie? Z drugiej strony skąd wziąc pieniązki na te wszystkie biedactwa
  12. Dziewczyny 26.04 wysłałam deklarowane pieniążki na Argo czy doszły?
  13. Wiadomo może kiedy Taubi będzie na Dogo???
  14. Mam nadzieję, że pasiaczki jednak się polubią. Będę trzymać kciuki. :loveu::loveu::loveu: Mantis wpłaciłam 20zł za maj na Skubiego;)
×
×
  • Create New...