[quote name='Cudak'][B]AgusiaP[/B] nie odpowiedziałaś wtedy, więc im kupiłam wczoraj 20 puszek po 1.49 zł :)
W porcie byłam po południu, kiedy koty były już nakarmione, więc tylko Wampir rzucił się na puszki (otworzyłam im od razu 5). Reszta kotów, które zwykle uciekają w popłochu, leżała sobie jak gdyby nigdy nic na trawce. Chyba wczorajsze słoneczko tak im się spodobało :evil_lol:
Dzisiaj niestety pada deszcz :(
Wampir wygląda na zdrowego, ale schudł trochę.[/QUOTE]
Oj bardzo przepraszam, ale mam teraz tylko internet w pracy:oops: