Teraz najwazniejsze jest to dziewczynki, ze Lenka jest juz bezpieczna u Kasi.
Byla bardzo zmęczona ale i tak merdala ogonkiem.
Ja z całego serca chciałam podziękować CRYS, za to, ze sprawdziła nam tak szybko, ze Lenka jest w schronisku.
Kinga bardzoooo Ci dziekujemy !!!
Kasi i Łukaszowi za to, ze wyjechali do nas do Pszczyny i odebrali Lenke.
Kasiu wiesz, ze Cie kocham !!!
A Lenka jest cudna, taka kochana i duzo mniejsza niż sobie ja wyobrażałam oglądając zdjecia.