Tez z niecierpliwoscią czekam na wiadomości z domku Obisia.
Mam nadzieje, ze wszystko jest ok i pan zadzwoni, jak cos wiecej bedzie mógł nam opowiedzieć o poczynaniach w nowym domku Obisia.
Tak do Wrocławia Pokerku.
Pan planował przyjechać po Obisia jutro z synem, ale ponieważ syn miał dzisiaj trasę do Opola to podjechał po niego.
Obis siedział grzecznie na siedział w aucie.
Boziu oby wszystko było w porządku.
Ja tez przegapiłam ta informacje, chyba dlatego, ze pisałaś ja Elunia pod zdjęciem.
Trzymam mocno kciuki.
Kto jedzie na wizytę Elunia , jeśli mozna spytać ?
Slicznie dziekujemy !
Jeszcze raz wielkie dzieki Gabrysiu !
Oj ten nasz Obis...
Dobrze , ze sie udało Anetko za drugim razem, ale pewnie musieliście sie nagimnastykować.