Super wiadomości !!!
Jeszcze pan tak wspaniałe radzi sobie, jeśli chodzi o czesanie Obisia, nic tylko sie cieszyć, cieszyć, cieszyć.
Swoja droga jestem bardzo ciekawa wizyty Obisia w spa...
Tez bardzo bym chciała i wierze w to, ze Ronis poczuje sie dobrze.
To taka kochana psinka.
A dziewczynka śliczna.
Widac na zdjeciach, ze ma uszko troszke poszarpane.