[quote name='Aga&Dakar']Jolu ja tez bym mu zostawila dluzsza firanke ale on ma niestety wlosy dosc mizerne. Mam nadzieje, ze zaczna mu sie po scieciu tych szczeniecych troche wzmacniac.[/QUOTE]
Właśnie z tego samego powodu chcę Bella obciąć.On też ma mizerne włoski.I od jesieni przestały mu rosnąć.Stanęły w miejscu i już.Apollo 5 mięsiecy młodszy a ma dłuższe.Tylko trochę się boję jak Belluś będzie wyglądał bo on jest strasznie chudy(pomimo wagi 3100g.).Wszystkie kości można u niego wyczuć :-( I nie wiem czy po obcięciu nie będzie wyglądał jak chodzący szkielet.......:shake: