Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. Fajny ten Wasz Filipek :loveu: Dawaj,dawaj jego zdjęcia.Należy do naszej dogomaniackiej Rodziny tak jak Pipi i Livka :loveu:
  2. [url]http://img210.imageshack.us/img210/556/pict8891.jpg[/url] całkiem inna Pixi :crazyeye: Chyba jej zimno,że bidulka taka skulona stoi ? :diabloti: Muszę się przyzwyczaić do obciętej Pixi :lol:
  3. Cześć Pixule :multi: Dłuższe spanko dzisiaj? ;)
  4. [url]http://i43.tinypic.com/34is0mv.jpg[/url] fajnie :loveu: A ja nie pozwalam chłopakom gryźć taki patyków.Wydaje mi się to niebezpieczne :shake:
  5. Cześć Daria :multi: Daj fotki dziewczyn :cool3:
  6. Cześć Cocolinki :multi:
  7. [quote name='Viky i Ja']A ja poproszę o foteczki chociaż dwie :) I co też dostanę tak jak Jola ??? ;)[/QUOTE] Miałam to samo napisać. Teraz poproszę dwie foteczki.[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/pray.gif[/IMG] Zobaczymy czy zadziała i tym razem.:evil_lol: Cześć Karola :multi: [url]http://images8.fotosik.pl/280/574f65fcd27d0ddemed.jpg[/url] ślicznie :loveu:
  8. [url]http://i41.tinypic.com/s5a5pl.jpg[/url] jaka cwaniara :evil_lol: byle mieć miękko pod pyszczkiem :evil_lol: Cudowna mamusia i synek :loveu: Zostaw małego Justyna,zostaw :loveu: Staffiki przecudne :loveu::loveu::loveu:
  9. Iwa dawaj zdjęcia.Szybciutko :mad::mad:
  10. [url]http://img91.imageshack.us/img91/9493/pict8851.jpg[/url] świetnie wygląda :loveu: I te łapeńki takie "pluszowe" fajniutkie.:loveu:
  11. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/062-1.jpg[/url] ten to ma luksusy :loveu:
  12. Cześć czwóreczko. :multi: Coś mało Was na dogo.:cool3:
  13. [url]http://i40.tinypic.com/24d0qqp.jpg[/url] ładne ma włosy Fredziula :loveu: A jaka piękna obroża :p
  14. Cześć Karola i Lucky :multi::multi: Daj foteczkę,chociaż jedną :multi:
  15. *Jot*

    Lucyanna&króliki

    Wpadam z rewizytą :multi: [url]http://i39.tinypic.com/99gvm0.jpg[/url] śliczności :loveu: Króliczki równie piękne. Pozdrawiam :multi:
  16. [quote name='Pegaza'] Jolu masz racje ze kazdego to kiedys spotka ale ja np nie zyczylabym sobie zginac tragicznie..i nie tak szybko..[/QUOTE] A ja mam trochę inne podejście do śmierci.Może dlatego,że za dużo od najmłodszych lat do chwili obecnej tego było w moim życiu. Nie będę się wypowiadać na ten temat bo czuję,że gromy by się na mnie posypały z każdej strony jakbym swoje zdanie napisała...... Po prostu dopóki w galeriach będzie temat tej katastrofy nie będę się wpisywać.
  17. Cześć Ulka wieczorowo.U nas słonko dzisiaj świeciło,ale za ciepło nie było.:razz:
  18. [quote name='agamewa']Aga taka tragedia aż ciężko o tym mówić,życie jest wielką niewiadomą,dziś jesteś jutro nie wiadomo czy będziesz......nie powinno tak być!!!!![/QUOTE] Niestety tak jest i będzie!!!! Nas też to czeka !!
  19. Dzięki Mila za zdjęcia ślicznotki :loveu::loveu::loveu: [url]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2828.jpg[/url] rozczochrana jak jej braciszek :evil_lol: :loveu: Piękniutka jest :loveu:
  20. [url]http://i41.tinypic.com/1z32b6x.jpg[/url] Pancia chyba pomogła wyciągnąć kostkę? :diabloti:
  21. Pięciolitrowy termos załatw.Tylko nie wiem co ze śmietaną bo ja chcę taką ubitą mikserem.:eviltong:
  22. Nie ma wystawy a miałam przyjechać do Was na te lody ze śmietaną.:placz::placz:
  23. [url]http://images8.fotosik.pl/280/d3be94b029be20c5med.jpg[/url] śliczny chudzielec :loveu: Ale z ilością fotek poszalałaś :cool3:
  24. Hej Be i dziewczyny :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...