Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. [quote name='Viky i Ja']A ja robię dziewczynom "dzień dziecka" i odpuszczam im kąpiel :evil_lol:[/QUOTE] Bello też miał wczoraj "dzień dziecka"przez moje lenistwo.:evil_lol: Dzisiaj już jest wykąpany :multi: Hej Karola :multi: Ile zdjęć dzisiaj będzie? Może pięć? :razz:
  2. [url]http://i43.tinypic.com/fm18a0.jpg[/url] krótko i zwięźle CUDOWNY :loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='Viky i Ja']Fakt gdzieś pisała chyba o poniedziałku ;) [/QUOTE] No,ale gdzie pisała? Bo ja nie widziałam! :cool3: Cześć Daria :multi:
  4. [url]http://i40.tinypic.com/155jhbm.jpg[/url] ojejciu,jaka Fredzia jest śliczna :loveu::loveu::loveu: Poproszę więcej zdjęć.:multi:
  5. [quote name='*kleo*']Jola gdzie Ty tam jakiegoś chudzielca widzisz? :eviltong:[/QUOTE] No jak to gdzie? :crazyeye: Na dwóch nogach stoi,trzyma trzy psy na smyczach . I ma na imię Klaudia :lol: Okulary Ci kupić czy co? :eviltong:
  6. [url]http://images45.fotosik.pl/285/5cd097c96a8186a6med.jpg[/url] a mi ona wygląda na starszą. Nie dostałaś książeczki szczepień gdzie jest wpisana data urodzin?
  7. [url]http://img88.imageshack.us/img88/3167/p1030615.jpg[/url] śliczne pieski :loveu: Chudzielec na dwóch nogach też śliczny.Same laski na tym zdjeciu :loveu:
  8. [quote name='dzasta']Dobrze a więc Jola, Marzka, Daria i Karinka nie przechodzą weryfikacji żeby nie było ;)[/QUOTE] Tylko dziewczyny za bardzo się nie cieszcie.Ja to wam załatwiłam. :evil_lol: :eviltong: Cześć Justysia! Zdjęcia Okruszka będą.:multi::multi::multi:
  9. Witamy nowego yorczka na dogo :multi: Z uszkami najlepiej pierwszy raz iść do fryzjera. [url]http://images43.fotosik.pl/284/131c405da7a00127med.jpg[/url] śliczne maleństwo :loveu:
  10. Jak to nie odwiedza? Ja u Was jestem codziennie :multi: [url]http://i44.tinypic.com/6faxpk.jpg[/url] ślicznotka :loveu:
  11. [url]http://i41.tinypic.com/29w47yf.jpg[/url] mój Noruś piękny :loveu: [url]http://i39.tinypic.com/2ltsr5j.jpg[/url] Mejsunia znowu z małpką.To jej ulubienica ? :loveu: Piękny masz Ulka ten ogród,wszystko takie zadbane :lol:
  12. [quote name='Pegaza']Cze;) oj dziewczyny dziewczyny wyraznie napisalam kiedy ide do tego fryzjera.:cool1:. [/QUOTE] A gdzie to napisałaś bo chyba przeoczyłam ? :crazyeye: Edit. Daria jest nowa galeria Dzeni. Zadowolona jesteś,że Ci piszę? Milutka jestem co? :D
  13. [quote name='karkakarka']no a komu nie pasować :D[/QUOTE] No pewnie ktoś by się znalazł.:cool3:
  14. [quote name='Pegaza']Ta Jola to wszedzie ma "plecy" no pewnie ze Marza by chciala i ja tez!!!:razz:[/QUOTE] Zazdrośnice dwie :eviltong::eviltong::eviltong:
  15. [url]http://i43.tinypic.com/o8cpw5.jpg[/url] jaki słodziak :loveu: Mój Bello to ciekawy wszystkiego i ze wszystkimi psiakami by się bawił. Apollo znowu z dużym dystansem do wszystkich podchodzi.Albo w ogóle nie podejdzie ;)
  16. [quote name='dzasta']Joluś no problem do Ciebie jedzie bez weryfikacji ;)[/QUOTE] Normalnie zaszczyt dla mnie :loveu: Jak mi miło :loveu::loveu: [quote name='Viky i Ja']Jolcia ale masz "chody" :evil_lol:[/QUOTE] He,he Marzka.Też byś chciała :eviltong::eviltong:
  17. *Jot*

    Lucyanna&króliki

    [url]http://i41.tinypic.com/i2lqhl.jpg[/url] co oglądamy w TV ?
  18. Hej Daria! Fryz nowy chcemy widzieć,teraz :mad:
  19. [url]http://i40.tinypic.com/2ugotfo.jpg[/url] ślicznotek :loveu: Bello też się dzisiaj będzie kąpał.
  20. *Jot*

    Aksa i Tofi

    [I][SIZE="5"][COLOR="#ff0000"]Sto lat Tofi !![/COLOR][/SIZE][/I] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_07.GIF[/IMG]
  21. [quote name='tigrunia']Co wy się wszyscy tak tego pyłu boicie przecież on wysoko, wysoko nad ziemią :eviltong:[/QUOTE] No ja też nie rozumiem tego strachu przed pyłem :cool3:
  22. [quote name='tigrunia']U Joli :megagrin:[/QUOTE] Nie ma problemu Be,ale nie jestem pewna czy by to wszystkim pasowało.:cool3:
  23. *Jot*

    Nasze trzy panienki

    Witam po raz pierwszy :multi: Właśnie doczytałam w galerii Westerna,że Eliza jest córką Amira Dimetrodon. Mój Apollo jest jego synkiem :loveu: Więc to prawie jak brat i siostra :razz: Pozdrawiamy.
  24. [quote name='Pegaza']To ja bym juz dawno u Be siedziala na kawce i ciachu :)[/QUOTE] Jo,jo też bym siedziała.Ale pewnie bym musiała kawe w termosie przywieźć i ciacha też :eviltong::eviltong::eviltong:
  25. [url]http://i39.tinypic.com/dwxcg0.jpg[/url] ach ,jakbym go zabrała do siebie :loveu::loveu: Staffiki świetne,tak równiutko stoją.Prześliczne są :loveu: Cześć Justysia :multi:
×
×
  • Create New...