Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. [quote name='Doti1986']Jola mówi o hamaku a ja myślałam że to trampolina;)[/QUOTE] Doti to może jest trampolina.Daria powinna nam napisać co to jest.:cool3: U mnie słońce tak przygrzewa,że można się opalać.Teraz temperatura w cieniu to 15,4 stopni.Pamiętaj Daria o zdjęciu w nowym kolorku.:-o No i cześć już weekendowo.Chociaż ja mam zawsze weekend.:evil_lol:
  2. [url]http://img522.imageshack.us/img522/991/pict9362.jpg[/url] Pixi w porównaniu z moimi rano to w ogóle nie jest rozczochrana. :D
  3. Cześć Angie !! W końcu jest Toffik :loveu: [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/swieta/DSCN0010.jpg[/url] to jest najlepsze :loveu::loveu: Ślicznotek w tym ubranku.
  4. Cześć Justynka :multi: [url]http://i48.tinypic.com/2e24a9v.jpg[/url] rewelacyjna foteczka :loveu::loveu: Monaco śliczny.:loveu: [url]http://i49.tinypic.com/23rl2dh.jpg[/url] ło matko,jakie zębiska :crazyeye: U mnie króciutki filmik.Chłopcy kąpią się w jeziorze.:evil_lol: Zapraszam.:multi:
  5. Cześć Klaudia !! Znowu uciekłaś się uczyć?? :roll:
  6. [quote name='dysia-u']Marzenka jak zwykle spać nie może[/QUOTE] Bo Marzka to taki wampir.:eviltong: Cześć Asiu !! Foteczki jakieś się znajdą? ;)
  7. *Jot*

    Aksa i Tofi

    Ewcia przyszłam przewietrzyć i posprzątać. Wracaj do nas bo tęsknimy za Wami.:-(
  8. Cześć Be i cztery dziewczyneczki :multi::multi::multi:
  9. Cześć Daria !! [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/189.jpg[/url] ale ma niebiesko :-o świetnie w tym hamaku wygląda :loveu:
  10. Cześć Ulka!! U nas też dzisiaj cały dzień pada,ale prawdę mówiąc mi to nie przeszkadza.;)
  11. [quote name='Pegaza']Kwiatek brzydki oj brzydki;).[/QUOTE] Daria,jak możesz tak pisać? Mi się podoba.:eviltong: Cześć Agusia i Dakarek :multi:
  12. [url]http://i50.tinypic.com/2vx0rnn.jpg[/url] pięknie się błyszczy :loveu: Cześć wieczorkiem :multi:
  13. [url]http://images43.fotosik.pl/298/57d49513906b5cfc.jpg[/url] śliczniutka :loveu:
  14. [quote name='Doti1986']Wiem coś na ten temat bo starałam się podtuczyć moją Pixi dwa tygodnie temu byłyśmy na wazeniu i było 2kilo a teraz jest z powrotem 1,8:([/QUOTE] Doti,ale ostatnio pisałaś,że Pixi przytyla i ma 2200g.Chyba,że pomyliłam z kimś innym.:roll: [url]http://i48.tinypic.com/qoatc3.jpg[/url] śliczna kruszynka :loveu:
  15. [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/toffik/S5002038.jpg[/url] no pięknie :loveu: Gin jak zawsze przytulaśny :loveu:
  16. Och Karola,jak ja lubię gdy takie długie teksty piszesz.Poproszę o więcej.:multi::multi:
  17. No Be teraz se pojeździsz :D :D Fajne auto :multi:
  18. Cześć Ulcia :multi: Co nowego u Was słychać? :lol:
  19. Witam po raz pierwszy. [url]http://images41.fotosik.pl/293/1e49f72a8e509268med.jpg[/url] przepiękny jest :loveu::loveu:
  20. [url]http://images36.fotosik.pl/184/e18bd8f0f33cafd5med.jpg[/url] no to jest najlepsze :evil_lol: Cześć czwóreczko :multi:
  21. Cześć Justysia :multi::multi: Co nowego u Was? :p
  22. Cześć Angie :multi: Wróć do nas :-(
  23. Jestem pewna :diabloti: Makulaturę zawsze można sprzedać. :eviltong: :evil_lol:
  24. [quote name='Doti1986']No to nie wiem co za tv oglądacie bo ja już kilka razy Darii męża widziałam ;) Daria zobacz ile Twój gwiazdor ma fanek:)[/QUOTE] Ja przeważnie oglądam BBC a tam jeszcze nie było tej reklamy.:roll: Cześć Daria :multi: W pracy Jesteś? Czy na działeczce?
  25. [url]http://images49.fotosik.pl/297/6457ed64edc8a4ecmed.jpg[/url] piękny Coco i cudowny krajobraz :loveu: Na zlot też się zapiszę ;)
×
×
  • Create New...