Jump to content
Dogomania

zakonna

Members
  • Posts

    1230
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zakonna

  1. to podrzucam Misie
  2. śliczna grubasińska :)
  3. ja wstawiłam na prośbę Dory :)
  4. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Qo8FyBdu8XU/UPw9BKtCkiI/AAAAAAAAANI/yuAjlZsJWSQ/w384-h288-n-k/Zdj%C4%99cie0787.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iuo0XMQjiIE/UPw88HqSu9I/AAAAAAAAAM8/gA-RU3B_EvM/w307-h230-n-k/Zdj%C4%99cie0782.jpg[/IMG]
  5. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--4eWEdeIXcY/UPw85u-_8EI/AAAAAAAAAM0/FCwZOBCIbK8/w621-h466-p-k/Zdj%C4%99cie0780.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pVLoaK016DA/UPw86rVr7-I/AAAAAAAAAM4/CEP9Z_RElks/w307-h230-n-k/Zdj%C4%99cie0781.jpg[/IMG]
  6. a gdzie ta sunia jest? mi możesz podesłać na maila, spróbuję wstawić mail [email][email protected][/email]
  7. a ja uwielbiam psa mieć obok, lubię to ciepełko i smrodek psich łapek :D
  8. Tineczko, mam nadzieję, że mi wybaczysz ale śliczna bardzo chora labradorka potrzebuje pomocy, podnoszenia wątku, pomysłów i kasy też trochę [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekracza%C4%87-TM%21Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekracza%C4%87-TM!Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej![/URL]
  9. dobrze, ze mała ma szanse na DT, zajrzyjcie proszę tutaj, labradorka w złym stanie potrzebuje pomocy, pomysłów, obecności na wątku i kasy jak zwykle też brak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekracza%C4%87-TM%21Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekracza%C4%87-TM!Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej![/URL]
  10. ten piękny pies na pewno długo nie zostanie za kratami, a tutaj jest dziewczynka labradora w okropnej sytuacji [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekracza%C4%87-TM%21Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekracza%C4%87-TM!Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej![/URL] zaglądajcie, podnoście, oprócz kasy pomysły są potrzebne na pomoc dla niej
  11. jezu, horror po prostu, duża nieodpowiedzialność zostawiać psa w oknie, mój jak był malutki i było niebezpieczeństwo, że się zmieści między szczebelkami, nie zostawał na balkonie bez nadzoru. Teraz mam koty i balkon jest cały osiatkowany.
  12. 800 zł to niewiele w sumie na tak ciężki przypadek, udostepniłam wydarzenie, będę też ten wątek podrzucać bo niestety ale finansowo to osobiście leżę i kwiczę
  13. oj Piękny tylko ciotka Cię odwiedza :(
  14. :) no cóż, takie pomylone to są w sumie fajne bo nie jest z nimi nudno
  15. jest tak piękny, że mi osobiście dech zapiera
  16. jeżeli faktycznie nie jest to płatny hotel to może warto spróbować, podobno Misia ma pieniądze na leczenie. Tyle, że nie wiem czy oni Misię przyjmą bo ona to zostałaby u nich na bardzo długo pewnie ze swoim schorzeniem
  17. wiem, że to nie jest prosta decyzja, ale chyba równie trudne jest uśpienie go w sytuacji gdy nie cierpi, rozwija się i zachowuje normalnie.
  18. na pewno, tylko trzeba dopilnować kastracji żeby do pseudo nie trafił bo jest naprawdę cud miód i orzeszki
×
×
  • Create New...