dobrze, ze mała ma szanse na DT, zajrzyjcie proszę tutaj, labradorka w złym stanie potrzebuje pomocy, pomysłów, obecności na wątku i kasy jak zwykle też brak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekracza%C4%87-TM%21Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238732-Labkowata-Misia-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-nie-chce-jeszcze-przekracza%C4%87-TM!Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej![/URL]