konto to nie ogłoszenia, jak nie umiesz sama robić ogłoszeń to wejdź na forum bazarek i tam można tanio kupić pakiety ogłoszeń, Ty zapłacisz 5 albo 10 zł a ktoś zrobi suczce ogłoszenia
DO WETA i to biegiem! innej rady nie dostaniesz. szczeniak jest chory i się męczy! do weterynarza biegiem, i nie wziąłeś go z hodowli tylko z PSEUDOHODOWLI