ja wiem, że pies szkolony to pies zajęty czyli zadowolony, ale zawsze trzeba znaleźć złoty środek :) powiem Ci, że moje w domu też głównie śpią, ale boję się do tego przyznawać :D bo przecież jak śpi to nie uczy się, nie nawiązuje więzi z przewodnikiem, nie jest na mnie nakręcony itp ;)