Jump to content
Dogomania

zakonna

Members
  • Posts

    1230
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zakonna

  1. no właśnie on mi też trochę do labradora wydaje się podobny
  2. ja wiem, że pies szkolony to pies zajęty czyli zadowolony, ale zawsze trzeba znaleźć złoty środek :) powiem Ci, że moje w domu też głównie śpią, ale boję się do tego przyznawać :D bo przecież jak śpi to nie uczy się, nie nawiązuje więzi z przewodnikiem, nie jest na mnie nakręcony itp ;)
  3. to bardzo fajny pies z niech wychodzi, nie jest agresywna, nie jest zbyt lękliwa, daje się czesać, same plusy :)
  4. Ja też myślę, że Paura wyjątkowo dobrze sobie radzi jak na takie gigantyczne zmiany. Lara :) naprawdę ma taki wyraz twarzy mój pies :D
  5. mój ma w oczach cały ból istnienia, rezygnację zmieszaną z melancholią, od małego ma jakiś taki matołkowato-zamyślony wyraz ryja, który mu się pogłębia jak widzi żarcie u kogoś. a Paurunia też ma na pewno potencjał do żebractwa, musi się tylko trochę rozkręcić :D
  6. mój jest zawsze obok człowieka, który coś spożywa. Nie żebrze nachalnie tylko siedzi albo leży z miną pod tytułem "NIE KARMILI MNIE 3 TYGODNIE, TRZYMAJĄ MNIE W PIWNICY I REGULARNIE LEJĄ PASEM. RZUĆ CHOCIAŻ OKRUSZEK". generalnie za samą jego minę można by na mnie TOZ nasłać :D
  7. no tak, typowy żarłoczek, mój słyszy otwieranie lodówki ZAWSZE :cool3:
  8. zakonna

    wymioty

    he he he no niestety ale psy to takie małe wieprzki pod tym względem, często zjadają to co zwrócą. Obserwuj szczeniaka, jeżeli wymioty się powtórzą lub będzie miał biegunkę to idź do weta bo takie małe bardzo szybko się odwadniają
  9. ona jeszcze jest na pewno skołowana tymi zmianami, które zaszły w jej życiu. Poza tym to prawdziwa kobietka, zmienia zdanie co chwila bo kobieta zmienną jest :D
  10. ja czytam, ale nie mam jak pomóc
  11. czy ty masz wszystkie dane do ogłoszeń i zdjęcia?
  12. Już do niej napisałam, że Tobie podarowałam te dwa pakiety
  13. musisz sama przesłać dane do ogłoszeń, bazarek robi grazia68, tutaj link do bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230997-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-r%C3%B3%C5%BCne-pakiety-do-wyboru-Zapraszam-do-31-08"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230997-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-r%C3%B3%C5%BCne-pakiety-do-wyboru-Zapraszam-do-31-08[/URL] Ja napiszę do grazi, że wykupione przeze mnie pakiety są dla Ciebie. Napisz do niej pw
  14. ja już wykupiłam dwa pakiety po 50 ogłoszeń, chcesz jeden pakiet czy dwa?
  15. ja mogę na razie tylko podnieść
  16. Sybel, chyba Cię ozłocę za ten post. :klacz: już myślałam, że jestem nienormalna bo nie oczekuję, że moje psy będą maniakalnie się we mnie wpatrywać i żyć tylko moją obecnością. Moje psy wykonują komendy jak je wydam, ale dużo czasu na spacerach sobie po prostu chodzą, biegają i wąchają. Ja im nie organizuję czasu non stop ani w domu ani na spacerach.
  17. podrzucam pięknotę, i ponownie pytam czy ma ogłoszenia?
  18. jak chcesz to ja wykupię pakiet 50 ogłoszeń na bazarku, Ty podasz dane do ogłoszeń ja zapłacę. Chcesz?
  19. serce się kraje, że ona w schronie...
  20. Paura, nie marudź przy misce:mad:. Miziać ode mnie proszę suczkę :)
  21. po pierwsze izolacja psów od siebie dopóki nie ogarniecie sytuacji po drugie kastracja po trzecie wizyta specjalisty żeby wam powiedział jak pracować z tym psami uśpienie zdrowego psa jest nielegalne w Polsce a to wy jesteście odpowiedzialni za zachowanie psów, więc dlaczego pies ma zostać zabity z powodu waszej nieodpowiedzialności
×
×
  • Create New...