Jump to content
Dogomania

Marzena*

Members
  • Posts

    3100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marzena*

  1. [quote name='jot11']Marzka ,chyba się pogniewam na Ciebie :obrazic::obrazic: Nie możesz tak Wszystkich w błąd wprowadzać :nono: Skromność to moje pierwsze imię,drugie to Jola :turn-l::turn-l::turn-l:[/QUOTE] O ja głupia, tak się pomylić :oops: :ices_bla: :( Wybacz Jolu:modla: :modla::modla:
  2. następny dubelek :angryy:
  3. i jeszcze jeden
  4. Najpierw nie chce iść a potem DUBEL :angryy:
  5. Czekamy wiec do wiosny ;) Aż jestem ciekawa jak Dakarek będzie wyglądał :)
  6. [quote name='jot11']No bo ja zawsze dobrze piszę :eviltong: [IMG]http://www.psychocafe.pl/public/style_emoticons/default/ani13.gif[/IMG][/QUOTE] Jola, skromność to Twoje drugie imię :evil_lol:
  7. [quote name='jot11']Marzka,pod koniec lutego też u Ciebie pokombinuję i nic nie będziesz gadać :eviltong:[/QUOTE] No teraz to spać już nie będę mogła :crazyeye:
  8. [quote name='jot11']Klaudia czy ja? :evil_lol: Klaudia wie o co chodzi więc może pisać.Ja nic nie wiem :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] Oczywiście Ty ;)
  9. [quote name='Aga&Dakar']Witam. Ja zdawalam egzamin hm wstyd sie przyznac w 1992r. Wtedy wprowadzili pierwsze powazne zmiany na egzaminach ale na szczescie zdalam za pierwszym razem. Jak teraz patrze na testy to bym chyba sama oblala choc jestem doswiadczonym kierowca. Mam czasem wrazenie, ze oni tak oblewaja zeby kase sobie nabijac.[/QUOTE] Ja w 1990 jeszcze lepiej :oops: Też zdałam za pierwszym razem, ale wtedy było duuuużo łatwiej :diabloti:
  10. [quote name='jot11']Ja już wykombinowałam :eviltong::eviltong: Na pocieszenie Ci napiszę,że nie masz nic do gadania :evil_lol:[/QUOTE] Ale mnie zaintrygowałaś :evil_lol:
  11. Kurcze, ale jestem zacofana :( Nie wiedziałam że u Was też rodzinka się powiększy ;)
  12. Moje kciuki masz jak w banku ;) Ale Tina bosko wygląda na tym plażowym spacerku :evil_lol:
  13. [URL]http://img17.imageshack.us/img17/4113/zima2m.jpg[/URL] Jaki on jest śliczny :) Dawno nie widzialam Tofika a tu taka zmiana :) A jaki kudłaty !!! CUDO :)
  14. [URL]http://img687.imageshack.us/img687/7237/pies199.jpg[/URL] jak ślicznie wygolone uszka :) Śliczny chłopak :)
  15. [URL="http://i46.tinypic.com/34flk69.jpg"][COLOR=#4444ff]http://i46.tinypic.com/34flk69.jpg[/COLOR][/URL] jaki zdolny chłopak :evil_lol:
  16. Brawo moje niestety jeszcze nie oduczyły się żebractwa :( Ale Lucky ma śliczną złotą główkę :)
  17. Doti gratuluję :) Winko na pewno Ci się należy :evil_lol:
  18. No i zwiałaś zanim doczytałam całość :( Powtórzę za innymi: następnym razem będzie lepiej :)
  19. [URL]http://i49.tinypic.com/20ix83a.jpg[/URL] jaka śliczna puchata kuleczka :)
  20. Ja też trzymam kciuki baaaardzo mocno :)
  21. Ale śliczności :) A Bondzik w kokardeczce wygląda cudnie :) Ineczka to taki łobuz jak Carmen ona też Vikuni wszystko zdejmuje z główki (najchętniej frotki)
  22. co ma nie wyjść ? WYJDZIE OK :)
  23. Aaaa już wiem o prawko chodzi ;)
  24. Witamy po przerwie :) Śliczne zimowe fotki :)
×
×
  • Create New...