Jump to content
Dogomania

Marzena*

Members
  • Posts

    3100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marzena*

  1. [quote name='*kleo*']Uwielbiam takich "znawców" :evil_lol: Ja co chwila słyszę, że Gracja to na pewno miniaturka, a napotkany piesek jest "z tych większych", ale to już chyba standard :eviltong:[/QUOTE] Ja jeszcze jakiś czas temu starałam się tłumaczyć że coś takiego jak miniaturka to hasło marketingowe zwłaszcza w pseudo, ale dałam sobie spokój bo do "znawców" to i tak nie trafia. Tak więc czasem słyszę że Carmen to york miniaturka a Viky to york cesarski :evil_lol: A co, Wy tak nie macie :evil_lol:
  2. Cze Daria :loveu: Ile ja znowu miałm do nadrabiania u Ciebie :angryy: W końcu zobaczyłam ten róż u Pipi ;) Wygląda słodziutko :) Widok z balkonu zdecydowanie letni bardziej mi się podoba :) Bidulka Soma dalej głodzona ??? W końcu Was wszystkich pożre :diabloti:
  3. Daria gdzie jesteś ??? Dalej główka boli ???
  4. [quote name='*kleo*']Znawców Ci u nas dostatek, jak się pracuje z psami i przyjmuje kilku klientów dziennie to ładne kwiatki można usłyszeć od czasu do czasu :evil_lol: Latem w naszym parku gdzie chodziłam z dziewuchami też ich było spore zagęszczenie :eviltong:[/QUOTE] Oj tak to prawda po ulicach sami znawcy chodzą ;) Jak miałam goldenkę to namiętnie mi wmawiali, że mam podhalana. A naście lat temu gdy chodziłam z pięknym śniadym owczarkiem collie to często słyszałam "ale duży lisek" :evil_lol:
  5. No nie powiem... orginalny ;)
  6. [URL]http://img251.imageshack.us/img251/9207/p1030182.jpg[/URL] warto było czekać na fotki :) Piękna :loveu:
  7. Cze Iwonka jak Toffiś ??? Jesteście już po zabiegu ??? Dawaj szybko jakieś info bo mi kciuki zaraz odpadną od tego ściskania :evil_lol:
  8. [quote name='Karolina&Lucky']Doti masz PW ;) [COLOR=White].............[/COLOR][/QUOTE] I ja też Ci wysłałam :evil_lol:
  9. [URL]http://i46.tinypic.com/244o8jn.jpg[/URL] Jaka śliczna :) Ja też zbieram się do zakupu oleju palmowego, chociaż nasz fryzjer radził kupić lanolinę bo podobno rezultat rewelacyjny ...
  10. A u mnie ile byś miała do sprzątania :evil_lol: Codzień od nowa to samo, centymetrowa warstwa kurzu, jakiś gruz itp Może wpadniesz ???
  11. [quote name='*kleo*']O ile się zgodzi go pokazać, na siłę jej nie będę na plecy przewracać, w tej kwestii nie możemy się coś dogadać...[/QUOTE] Nic na siłe, nie możemy stresować mamuśki. Nie pokaże brzusia to pooglądamy ją od innej strony :evil_lol:
  12. Dziś już Ci odpuścimy, ale jutro proszę obcykać mamuśkę żebyśmy mogły zobaczyć ten brzusio ;)
  13. [quote name='ladyyork']Jak ja bym o tej godzinie siedziała na forum ,mąż by mi komp przez okno wyrzucił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Mąż na nocki śmiga a tak poza tym jestem dość przekorna i gdyby zaczął zrzędzić to na złość siedziałabym do rana :evil_lol: [quote name='karkakarka']Marzenka faktyccznie pora nieludzka hihi Hej Tofiki :)[/QUOTE] Ale dogo jak szybciutko myka o tej porze ;) [quote name='Pegaza']Ja to o tej porze sie przewracam na druga strone a dogo to moze mi sie snic;) Marza tys jest dobro hehe cze Iwona:)[/QUOTE] No ba Daria wiadomo, że dobro, SAME DOBRO :evil_lol: Cze Iwonka, ząbkami się nie przejmuj wszystko będzie ok :) Trzymamy kciuki za Toffisia :)
  14. [quote name='*kleo*'][URL]http://img63.imageshack.us/img63/7092/dakar003.jpg[/URL] hmmm ciężko stwierdzić, kto ma bardziej hipnotyzujące spojrzenie :evil_lol:[/QUOTE] Ja stawiam na córę :) , te czerwone lasery w oczętach porażają :evil_lol:
  15. [quote name='iwa63']Ja już jestem ,ale wy już chyba śpicie[/QUOTE] Nie wszyscy :) Dla mnie jeszcze za wcześnie ;) Cze Daria, mam nadzieje że jutro głowa już nie będzie dokuczała ;)
  16. Świetnie Lucky wygląda w kombinezonie :) Carmen też ma trochę za długie nogawki, ale zostawiłam tak bo może urośnie jeszcze ;) W nogaweczkach, w tych lamówkach są gumeczki do regulacji, jak zciągniesz mocniej to powinno być lepiej ;)
  17. Też chętnie zobaczę fotkę maluszka :)
  18. Sama go zrobiłaś ??? Kolejny talent na dogo się objawił ;) Gratuluje bo jest na prawdę śliczny ;)
  19. Ja też wpadnę jutro na fotki najprzystojniejszego dojrzałego faceta na dogo ;)
  20. [URL]http://images50.fotosik.pl/262/10be343b569818b8med.jpg[/URL] jakie słodziaki przecudne :loveu:
  21. [quote name='Aga&Dakar']Ja tez chce zdjecia mamuski...[/QUOTE] Ja też, ja też ;) Klaudia dawaj foty ;)
  22. [URL]http://img706.imageshack.us/img706/9213/pict8496.jpg[/URL] świetna fotka :evil_lol: Samochód mojego brata wygląda jeszcze lepiej bo gdy spadł ten największy śnieg to on grzał doopke w Costa Rice a sąsiedzi odkopując swoje auta podsypywali jego. Także teraz nic nie widać spod góry śniegu i Młody z lekką obawą czeka na odwilż bo chyba auta nie odpali po tym "zimowaniu" :evil_lol:
  23. Daria jestem rozczarowana :( Myślałam że Pipi faktycznie jest rózowiutka a Ty zwyczajnie mnie nabrałaś :eviltong:
  24. [quote name='Yoko2009']He he he czasem jej tak wyjdzie:) Ło matko a co Ty o 3 w nocy robiłaś przed kompem???[/QUOTE] Bo ja jestem taka "normalna inaczej" i więcej energii mam o 3 w nocy niż o 15 - tej :evil_lol:
  25. Nie wiem czy Viky miała głupiego jasia czy pełną narkoze, dostała zastrzyk (bolesny bo bardzo piszczała :( ) i po chwili usnęła. Po zabiegu nadal spała i wetka pytała czy dać jej coś na wybudzenie czy sobie poradzę bo lepiej żeby sama stopniowo się wybudzała. Kazała tylko pilnować żeby leżała z głową opartą na pyszczku. Po powrocie do domu spała jeszcze najmniej 2 godziny a później stopniowo zaczęła się wybudzać, kręcić. Po jakimś czasie wstała, ale miała problem z trzymaniem równowagi. Tak zupełnie przytomna była po ok 3-4 godzinach od zabiegu. Świetnie Wam idzie nauka, ja nie potrafię skupić uwagi dziewczyn :( Chyba jestem zbyt niecierpliwa :( Jak wrócą do domu to spróbujemy się pouczyć, kupiłam nawet kliker więc będziemy próbować ;)
×
×
  • Create New...