Jola, ale Ty jesteś zołza ;)
Ja też nie wszystkim pozwalam głaskać moje panny. Zresztą Viky sama wybiera kto może a kto nie. I częściej jest nie :evil_lol: A najbardziej nie lubi córki sąsiadów moich rodziców i chociaż ta mała nigdy nic złego jej nie zrobiła, jest spokojna, nie krzyczy to Viky warczy jak tylko Oliwia się do niej zbliża. A Carmen to jeszcze głupolek z każdym by poszła i to mnie trochę wkurza :angryy: