-
Posts
3100 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marzena*
-
Daria oto przepis mojego M :) Pstrągi czyści z łusek, wnętrzności i obcina głowy. Skrapia cytryną, mocno soli i pieprzy wewnątrz i zewnątrz. Obtacza w samej mące nie za mocno. Smaży na średnim ogniu minimum 15 minut tak by był ładnie przypieczony i chrupiący. Po zdjęciu z patelni naciera po obu stronach czosnkiem i kładzie plasterek cytryny. Przepis jest zwykły, ale pstrąg smakuje wyśmienicie :)
-
[quote name='Pegaza']Marza jak tam ten przepis na pstraga?[/QUOTE] Za jakieś 5 minut bo mój M znowu się uczy ;)
-
[quote name='karkakarka']Jakbym czytała tylko ostatniąstronę to bym nie wiedziała o czym plotkujecie:eviltong:[/QUOTE] To już lepiej wcale nie czytać, ostatnia nic nie da :( Jedyny sposób to siedzieć na dg i zaległości nie robić ;)
-
[quote name='iwa63'] Wczoraj coś dogo fiksowało ale dzisiaj chyba już ok. [/QUOTE] Ciii, bo zapeszymy ;)
-
Zapomniałam :oops: Cze Bondziki :loveu:
-
[quote name='karkakarka']Marzenko mam nadzieję, że Tola w końcu zaakceptuje małą, na razie jakoś czarno to widzę...[/QUOTE] Zobaczysz, za parę dni będziesz się śmiała z tych obaw ;)
-
[quote name='ewa2909']Dziewczyny która używa jakiś olejków dla psiaków ,ale żeby nie był taki tłusty bo bez papilotów będą smarowane[/QUOTE] Ja używam olejku bez papilotów. Na stronie Restarta jest tel. do dystrybutora. Olejkiem spryskuje się mokry włos po kąpieli i później suszy. Jak nie dasz zbyt dużo to pies nie wygląda jak rybka w oleju ;) U nas jest podobnie Viky duża a skacze jak kangur, drobniutka Carmenka nawet na łóżko nie wskoczy (chyba, że się rozpędzi w zabawie z Viky)
-
Pamiętamy o Was i tęsknimy :( Nie zostawiajcie już nas na tak długo...
-
[quote name='ewa2909']Łapeczki super zrobione:loveu: Mojemu Tośkowi też zawsze ta grzywka na oczy leci,ale ja sie wziełam na sposób i poprostu troche luzuje mu te włosy na czole.Robie taką bańke i kitka idzie do tyłu:multi:Jemu też najszybciej rosną włosy na kitce i pysiu:multi:[/QUOTE] I jaka tu sprawiedliwość Pixi i Tośkowi rosną za szybko, Viky za wolno... A nie lepiej by było wszystkim tak po równo ;)
-
[quote name='Nati28']Witamy wieczorkiem :loveu: Widoczek mam ladny ale nie zawsze fajnie jest mieszkac w lesie ... :roll: A Coco uwielbia biegac po lesie i sie chowac i nawet snieg mu nie przeszadza ;)[/QUOTE] My niestety lasu tak blisko nie mamy :( Trzeba autkiem podjechać ;)
-
Gracji to widac najwięcej :evil_lol:
-
To faktycznie może zbrzydnąć :( Moja ma czasami takie tygodnie, że od biurka nie wstaje bo sprawdzian za sprawdzianem. Jakby nie można tego jakoś poplanować z głową :angryy:
-
[URL]http://images48.fotosik.pl/243/ac97941e288d098cmed.jpg[/URL] Ale się fajnie przyczaił :evil_lol:
-
[quote name='Yoko2009']Witam witam w nowym roczku:) Już się wyspałam po imprezce, wszystko się udało a goście jeszcze wczoraj przyszli pomóc nam wszystko pozjadać, tyle było tego jedzonka:) A teraz proszę o pomoc kochane forumowiczki....Yokuli na obu przednich łapach od strony brzucha zrobiły się straszne kołtuny, nie takie małe pojedyńcze dredy tylko jeden wielki kołtun. Tak jej siezrobiło po ostatniej kąpieli, na mokro z odżywka nie dało się tego rozczesać to pomyslałam ze na sucho pójdzie ale nie da rady. Nie wiem co z nia zrobić, chyba pójdę do jakiegoś zoologicznego i może jakieś dobre środki na rozczesywanie takiego paskudztwa są i cos innego niz mój metalowy grzebień, który nie daje rady:([/QUOTE] Jak miałam owczarka szkockiego collie to takie kołtuny często robiły mu się za uszami :( Ja najczęściej nacinałam kołtun wzdłuż aż do skóry i wtedy rozczesywałam. Znacznie mniej włosa traciłam niż przy wycięciu całego kołtuna a wyczesywał się dużo łatwiej ;)
-
[quote name='Pegaza']Jola ja sie nie gniewam;) a ja ją musze pilnowac..pytac z materialu..na jutro ma miec streszczenie ksiazki..a wczoraj mi o tym wieczorem powiedziala ..:mad:..sprawdzian z srodowiska sporo tego...wiersz dlugi z polskiego i z angielskiego naczyc sie miesiecy... i gdzie te dzieci mieli wolne od nauki w okresie swiatecznym..:roll: zamiast odpoczywac to musiala sie uczyc..[/QUOTE] Ups.. To trochę przegieli z taka ilością nauki na ferie świąteczne :(
-
[quote name='dysia-u']Cześć Ewuś Mejsi ze strachu przed petardami /oj głośno było , głośno/ to latała w kółko i usikiwała , dopiero na rękach u najmłodszego pańcia teroche się uspokoiła, ale dygotke jeszcze długo miała[/QUOTE] Cześć Ewuś :) Ja na wszelki wypadek miałam tabletki uspakajające dla dziewczyn, ale nie były potrzebne :) Viky oglądała wystrzały siedząc na parapecie a Carmen biegała od okna do drzwi i szczekała na co głośniejsze wystrzały ;)
-
[quote name='dzasta'][SIZE=6][B][COLOR=Red] Witajcie Dziewczynki dziękuję za życzenia i też Wam życzę wszystkiego Naj w Nowym Roku 2010 :)[/COLOR][/B][/SIZE] Niestety fotek nie mam bo przy takiej liczbie gości cały czas coś było do roboty a i Czesio szalał od tych wystrzałów i musiałam ciągle go uspokajać ale może jutro cyknę coś śnieżnego :D[/QUOTE] Ej, jutro było wczoraj a fotek dalej nie ma :(
-
Hej Doti :) Ja poproszę ze dwa pukielki do przeszczepu ;)
-
Mnie wczoraj dogo też pogoniło do łóżka :( Cze Toffisie :)
-
[quote name='jot11']Naprawdę? Rozbawiam Was? To może już będę poważna? :cool3: Cześć Klaudia i pieseczki :multi:[/QUOTE] Jola nawet nie próbuj :mad: Cześć Klaudia :)
-
[quote name='Pegaza']Cze Marza:) mnie pogoni ale nauka z moja mala buu zas sie zaczyna..[/QUOTE] Dobrze, że moja uczy się sama :) Z efektami co prawda bywa teraz różnie, ale nie narzekam ;)