[quote name='jot11']No tak,szkoda byłoby włosów.A rozumiem,że łysa to raczej nie chciałabyś być :diabloti: Na pewno się uda zdjąć kolor bez włosów.Jestem ciekawa jak będziesz wyglądała.Oczywiście pokażesz sie nam :diabloti:[/QUOTE]
Łyse teraz modne, w końcu p. Weronika M-P też łysinkę sobie fundnęła. :evil_lol: