Spróbuj może przez [URL]http://pl.tinypic.com/[/URL] pomniejszone zdjęcie (np 640x480) znajdź na dysku za pomocą przycisku "przeglądaj" w tinypicu, klikasz "prześlij teraz" i kopiujesz link zaczynający i kończący się [IMG], musi być cały z nawiasami. Ten link wklejasz w okienko odpowiedzi w dogo jak zwykły tekst. Jak wyślesz odpowiedź to w galerii będą wyświetlały sie fotki. Mam nadzieje, ze w miarę jasno napisałam bo mnie tylko Jola (jot11) rozumie ;) Pewnie dlatego że my obie pokręcone :evil_lol: