-
Posts
3100 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marzena*
-
Jak dobrze że Soma daje rade :) Uważaj na solarce żebyś nie wyglądała jak ja po wczorajszej :evil_lol: Koniecznie zrób duuuużo fotek, wpadniemy wieczorkiem zobaczyć :)
-
[quote name='jot11']Iwonka jest :multi: Mam nadzieję,że zdjęcia będą :bigcool::bigcool:[/QUOTE] Bo fotek nigdy za dużo ;)
-
Oj Ula Ty to masz atrakcje ostatnio ... No i zawsze z wodą w roli głównej ...
-
[quote name='Natalia&Lola']Bond dostał za udział w wyborach mister york- nie poznali się, że to kundel:errrr: Ale widziałam u siebie w zoologiku i na allegro też są.[/QUOTE] No popatrz na kundelku się nie poznali ??? Co za sędziowie :evil_lol: Muszę podejść do naszego zoologa może będą mieli ;)
-
[quote name='dzasta'][B]Natalia & Lola[/B] a gdzie mieszkacie w Warszawie bo ja też jestem z Warszawy i na tyle ile mogę chętnie pomogę w kwestii nauki wystawiania :)[/QUOTE] Buuu, czemu mieszkasz tak daleko ??? Ja mam z Viky podobny problem jak Natalia z Bondkiem - doopa za ciężka i ciągle ją sadza :(
-
[quote name='zuzolandia'][B][I][url]http://i47.tinypic.com/rw6gpd.jpg[/url] sliczna maskotka ... jak to dobrze ze ja skonczylam szkole dawnoooooooooooooooooooooo temuuuuuuuuuuuuu hihih buziam [/I][/B][/QUOTE] Ja pewnie jeszcze dawniej i baaaardzo mnie to cieszy ;) Cze sąsiedzi ;)
-
[quote name='Pegaza']tak ogladam zainstalowalam wtyczke do tego potrzebną..:) film Usta byl smieszny heh a teraz patrze na Dziewice;)[/QUOTE] Ja się uśmiałam na "Ustach" , szczególnie końcówka mi się podobała :evil_lol: Dziewice też już zaliczyłam ;)
-
I ja się witam wieczorkiem :)
-
Jaki śliczny kudłacz :loveu: Filmik rewelka, bardzo mi się podoba :) Co do sikania to też nie pomogę z wiadomych względów :evil_lol: Chociaż Viky mogłaby Tofika podszkolić bo sama sika śmiesznie - przykuca i podnosi łapkę, chyba żeby sobie nie pomoczyć kudełków :evil_lol:
-
[quote name='Natalia&Lola']Nie, ten piękny wygląd to zasługa tego, że to kundel :D Kolejna która się nie zna:eviltong: A tak poważnie, to używalam do czesania tego- champion profesjonalny płyn do rozczesywania sierści.[U] [/U][/QUOTE] Oj, że kundel to wiem, ale czasem i kundelkowi płyn się przyda :evil_lol: A gdzie kupowałaś ???
-
Ja nie wątpię, że same mądre rzeczy tu były pisane ;) No a teraz to mnie dopiero zaintrygowałaś z tą Naomi ... Nie będę orginalna i też spytam czemu biedna ??? Ale stoi pięknie :) Klaudia może chcesz moje podszkolić ??? Przydała by im się doświadczona trenerka :evil_lol:
-
Natalia zdradź tajemnice co to za cudowny płyn macie ??? [URL="http://images45.fotosik.pl/264/8b26d58dc71e3ea7med.jpg"][COLOR=#4444ff]http://images45.fotosik.pl/264/8b26d58dc71e3ea7med.jpg[/COLOR][/URL] ten piękny wygląd to zasługa tego płynu ???
-
Biedactwo [*] :( Daria nie dręcz się, na pewno nie Ty zaszkodziłaś malutkiej. Może była już wcześniej była chora... Pisz co z Somą. Jak po pierwszym posiłku ? Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)
-
[quote name='Aga&Dakar']Czesc dziewczyny. Swinki sa bardzo delikatne dlatego uwazamy jak sa obok siebie. Czemu ja mam jakos reklame a Wy nie, jak sie mam tego pozbyc?[/QUOTE] Też mamy tą reklamę :angryy: Paskudztwo :angryy:
-
Witam w poniedziałkowy wieczór :)
-
O i ja się załapałam na 400 stronkę :) Gratulujemy :) :laola::laola::laola:
-
Ale duuużo fotek :) Super :) [URL]http://i50.tinypic.com/2u7oppl.jpg[/URL] moje dziewczyny tak wyglądają po zabawie ;)
-
[quote name='*kleo*']Pixi to chyba śpi jak gejsza, że sobie fryzury nie narusza :eviltong:[/QUOTE] Albo Doti ma jakiś patent żeby pies się nie poczochrał w nocy ;) Moje rano wyglądają jak czarownice :evil_lol:
-
Cocuś spacerkowy śliczniutki, ale kąpielowy powala :)
-
Cze Sąsiedzi ;)
-
[URL]http://i46.tinypic.com/1555ks4.jpg[/URL] Jaka piękność z niej wyrosła :loveu:
-
Witamy w poniedziałkowy wieczór :)
-
No i w końcu przebrnęłam ;) Ależ miałam zaległości ;) Dobrze, że chociaż fotek dużo i urozmaiciły mi czytanie tego "paplania" :evil_lol: Małe Graculki urodzą się podobnie jak moja Viky bo ona z 9 marca jest :evil_lol: Buziolki dla ślicznej mamuśki :loveu: A Naomi jest spokrewniona z Gracką bo jakoś mi umknęło ;)
-
[quote name='*kleo*']A no nie, ale za to jak Gracja była malutka to ludzie pytali, czy jest córką Tiny :evil_lol: Zobaczysz Marzka, im dłużej będziesz miała yorki, tym bardziej będziesz wredna dla "znawców", aż staniesz się stereotypową paskudną yorkarą :diabloti:[/QUOTE] Chyba już się nią staję :evil_lol: A stwierdzenie, że Carmen to dzieciątko Viky to standard. Dopiero jak zaprzeczę to słyszę teorię o miniaturkach i cesarskich :evil_lol: Natalia śliczne masz te kundelki :) I jakie wyczesane pięknie ;)