[quote name='Pegaza']Cieniu tu wszyscy okna myja ino nie ja..;)
dobra w poniedzialek popoludniu sie za nie wezne hehe[/QUOTE]
Daria nie wszyscy, ja nie myję :evil_lol:
[URL]http://images43.fotosik.pl/274/429f2491a32ffa4emed.jpg[/URL] Ależ brzusio ;) Robi wrażenie :)
Szkoda, że filmiku z zabaw klusek nie nagrałaś :(